گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۱۱/۱۶ - ۱۴:۰۸


  مدیرکل راه و شهرسازی قزوین خبر داد:
  افتتاح چندین پروژه راه روستایی در شهرستان آبیک به مناسبت دهه فجر ۶.۵ کیلومتر راه روستایی با اعتباری بالغ بر هفت و نیم میلیارد ریال با حضور استاندار قزوین در شهرستان آبیک افتتاح شد.

  مسعود حق لطفی، مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک ضمن گرامیداشت ایام الله دهه فجر اظهار کرد: به مناسبت دهه فجر ۶.۵ کیلومتر راه روستایی با اعتباری بالغ بر هفت و نیم میلیارد ریال با حضور استاندار قزوین در شهرستان آبیک افتتاح شد.

  وی افزود: اعتبار این پروژه‌ها از محل منابع استانی هزینه شده است.

  حق لطفی تصریح کرد: بهسازی و مناسب‌سازی راه روستایی جزمه به طول یک کیلومتر و با اعتبار ۲ میلیارد ریال و بهسازی و مناسب‌سازی محور قره قباد به طول ۲ کیلومتر با اعتبار ۲/۸ میلیارد ریال از جمله طرح‌هایی بود که به بهره‌برداری رسید.

  مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین اضافه کرد: بهسازی و مناسب‌سازی محور روستایی زاغه – حاجی تپه با اعتباری بالغ بر ۲/۷ میلیارد ریال نیز دیگر پروژه افتتاح شده با حضور استاندار بوده است.

  وی با اشاره به افزایش ایمنی و تسهیل در عبور و مرور در محورهای بهسازی شده گفت: عملیات اجرایی این پروژه‌ها در حدود ۱۲۰ شغل به طور مستقیم ایجاد کرده است.

  گفتنی است در مراسم افتتاح این محورها علاوه بر استاندار و مدیرکل راه و شهرسازی، معاون عمرانی استاندار، سرپرست فرمانداری شهرستان آبیک، رئیس اداره نظارت بر راه‌های روستایی اداره کل راه و شهرسازی و جمعی از مدیران و مسئولین محلی و استانی نیز حضور داشتند.​

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  × هفت = 63