گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۱۳:۵۱


  مدیرکل روستایی استانداری قزوین:
  ۲۲ پروژه دهیاری‌های آبیک در دهه فجر افتتاح می‌شود مدیرکل دفتر امور روستایی و شوراهای استانداری قزوین گفت: همزمان با دهه مبارک فجر تعداد 22 پروژه دهیاری‌ها در روستاهای آبیک به بهره برداری می رسد.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک، کریم حبیبی انبوهی مدیرکل دفتر امور روستایی با اشاره برنامه‌های این دفتر در ایام الله دهه فجر اظهار کرد: همزمان با آغاز چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ۴۱۹ پروژه دهیاریها با اعتباری بالغ بر ۱۰۴ میلیارد تومان در روستاهای استان قزوین به بهره برداری میرسد.

  حبیبی انبوهی افزود: از این تعداد پروژه ۱۷۶ پروژه در شهرستان قزوین، ۱۰۱ پروژه در شهرستان تاکستان، ۷۶ پروژه در شهرستان بوئین زهرا، ۲۲ پروژه در شهرستان آبیک، ۲۵ پروژه در شهرستان البرز و ۱۹ پروژه هم در شهرستان آوج به بهره برداری می رسد.

  وی تصریح کرد: از این پروژه ها ۱۵۸ پروژه مربوط به زیرسازی و آسفالت معابر، ۱۲۷ پروژه مربوط به جدول گذاری معابر، ۷۹ پروژه مربوط به بازگشایی معابر، اجرای دیوار حائل و اجرای سنگفرش، ۲۷ پروژه مخلوط ریزی و شن ریزی، ۱۷ پروژه خدمات روستائی شامل: ساماندهی مزار، غسالخانه و احداث سرویس بهداشتی عمومی ۸ پروژه فضای سبز و بوستان روستایی، فضای بازی روستایی و۳ پروژه ساختمان آتش نشانی و ساختمان دهیاری است.

  مدیرکل دفتر امور روستایی یادآورشد: در سال جاری تاکنون ۷۵۱ پروژه با اعتباری بالغ بر۱۳۲ میلیارد تومان توسط دهیاریهای استان اجرا شده و به بهره برداری رسیده است که این رقم برای مدت مشابه سال قبل به ترتیب ۷۳۰ پروژه و ۹۱.۶ میلیارد تومان بوده است.

  وی بیان کرد: از آغاز دولت یازدهم تاکنون جمعا ۳۰۶۶ پروژه با اعتباری افزون بر ۳۳۲ میلیارد تومان  توسط دهیاری های استان اجرا شده است.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  6 + هفت =