گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۱۱/۱۲ - ۰۸:۲۷


  در پنج روز اخیر صورت گرفت؛
  افزایش ۱۵ درصدی مصرف گاز / مشترکین صرفه‌جویی کنند رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین گفت: با توجه به سرمای شدید هوا و افزایش مصرف گاز توسط مشترکین خانگی گاز، حدود 62 میلیون متر مکعب گاز در 5 روز اخیر در استان مصرف شده است.

  علی حسنپور، رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان قزویندر گفت‌وگو با خبرنگار  اجتماعی نگاه آبیک با اشاره به این موضوع که سرمای شدید هوا در روزهای اخیر موجب افزایش چشمگیر مصرف گاز در استان شده است، اظهار داشت: در پنچ روز اخیر(در بازه ششم تا دهم بهمن ماه) حدود ۶۲ میلیون متر مکعب گاز در بخش خانگی مصرف شده است که در مقایسه با مصرف ۵۴ میلیون متر مکعبی روزهای اول تا پنجم بهمن ماه شاهد افزایش ۱۵ درصدی مصرف بوده‌ایم.

  وی ادامه داد: همکاران در شرکت گاز با تلاش ویژه و ارائه خدمات شبانه‌روزی تمام سعی خود را بکار گرفته‌اند تا گاز طبیعی به شکل مطلوب و بدون وقفه به مشترکین برسد و گرمابخش خانه‌های آنان شود.

  رئیس روابط عمومی شرکت گاز استان قزوین افزود: با توجه به افزایش قابل توجه مصرف در سطح کشور، استمرار فرآیند گازرسانی به هموطنان، نیازمند رعایت نکات صرفه‌جویی توسط مشترکین است، امیدواریم با همت مشترکین این مهم تحقق یابد.

  حسنپور پوشیدن لباس‌های گرم و متناسب با فصل سرما در منازل، رعایت دمای ۱۸ تا ۲۱ درجه و عایق‌بندی مناسب شوفاژخانه‌ها را از مواردی دانست که رعایت آن‌ها می‌تواند در کاهش مصرف گاز مؤثر باشد.

  وی اظهار امیدواری کرد با همراهی مردم در مصرف بهینه گاز بتوانیم بدون مشکل این موج سرما را سپری کنیم.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  − سه = 3