گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۱۱/۱۰ - ۱۳:۱۹


  به گزارش هواشناسی/
  کمینه دما در آبیک به ۱۷ درجه زیر صفر رسید به گزارش اداره کل هواشناسی قزوین کمینه دما شب گذشته در آبیک به 17 درجه سانتیگراد زیر صفر رسید.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک، به گزارس هواشناسی استان قزوین کمینه دما شب گذشته در آبیک به ۱۷ درجه سانتیگراد زیر صفر رسید.

  بر اساس همین گزارش کمینه دما در شهر قزوین نیز شب گذشته به ۱۱ درجه سانتیگراد زیر صفر رسید و بیشینه دمای این شهر نیز در این مدت چهار درجه سانتیگراد زیر صفر بود.

  بر اساس آخرین نقشه های پیش بینی امروز سه شنبه با توجه به گذر امواج ناپایدار از سطح منطقه برای برخی از نقاط استان بارش های پراکنده برف پیش بینی می شود.
  لازم به ذکر است؛ از فردا چهارشنبه تا پایان هفته جوی پایدار در سطح منطقه حاکم می شود که نتیجه آن آسمانی صاف و آفتابی خواهد بود و با توجه به قرار گرفتن جوی پایدار تا پایان هفته جاری در استان افزایش ۳ تا ۴ درجه ای دما را پیش رو خواهیم داشت.

  گفتنی است؛ وضعیت جوی استان قزوین را ۱۰ ایستگاه سینوپتیک اصلی و تکمیلی،پنج ایستگاه اقلیم شناسی،۳۳ ایستگاه باران سنجی مکانیکی، ۹ ایستگاه باران سنجی اتوماتیک هشدار سیل و سه ایستگاه خودکار جاده ای ثبت و گزارش می کنند.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  − 1 = پنج