گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۱۱/۷ - ۱۳:۳۲


  فرمانده یگان حفاظت اراضی ملی استان خبرداد:
  رفع تصرف ۸۵۵ متر از اراضی ملی در آبیک فرمانده یگان حفاظت اراضی ملی اداره کل راه و شهرسازی از رفع تصرف 855 متر از اراضی ملی در شهرستان آبیک خبر داد.

  سرهنگ نادر میرزایی، فرمانده یگان حفاظت از اراضی ملی اداره کل راه استان قزوین  در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک  اظهار کرد: در راستای استیفای حقوق بیت المال در زمینه املاک ملی و با اقدامات صورت گرفته از جانب یگان حفاظت و همکاران املاک و حقوقی این اداره کل و همکاری راه و شهرسازی شهرستان آبیک، پس از اخذ حکم از محاکم قضایی، ۸۵۵ متر از اراضی ملی این شهرستان با ارزشی بیش از ۱۷میلیارد ریال رفع تصرف شد.

  وی افزود: این اداره کل به نمایندگی از سازمان ملی زمین و مسکن وظیفه حفاظت، حراست و نظارت، نقشه‌برداری، تجمیع و تفکیک املاک ملی را به عهده داشته و با متصرفان غیر قانونی املاک ملی برخورد قاطع خواهد کرد.

  فرمانده یگان حفاظت از اراضی ملی اداره کل راه استان قزوین عنوان کرد: یگان حفاظت سازمان ملی زمین و مسکن استان قزوین به طور مستمر بر اراضی ملی نظارت و گشت‌زنی دارد و اجازه هیچگونه دخل و تصرف و تجاوز و ساخت و ساز به افراد سودجو و منفعت طلب را نمی‌دهد.

  وی با تأکید بر ضرورت حفظ منابع ملی و عرصه‌های بیت المال اذعان کرد: از همشهریان محترم درخواست می‌شود در صورت مشاهده و اطلاع از تصرفات غیرقانونی، تغییر کاربری‌های غیرمجاز و تعرضات به بیت المال، مراتب را به یگان حفاظت اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین اطلاع دهند.
  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  + 8 = هفده