گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۱۱/۷ - ۰۸:۲۵


  امام جمعه آبیک:
  مردم آبیک دیه به دست هستند/جواب غیر قابل قبول مسئول آبفای شهری استان قزوین امام جمعه شهر آبیک تاکید کرد: قطعا جواب مسئول آبفای شهری استان غیر قابل قبول است در حالی که شهروندان آبیک چندین سال است در خصوص آب شرب رنج میبرند.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک، حجت الاسلام سید ابوتراب موسوی امام جمعه شهر آبیک در خطبه‌های این هفته نماز جمعه که در مسجد ولیعصر این شهرستان برگزار شد، با اشاره به برنامه پاسخ که از شبکه قزوین با حضور هجران فر مدیریت آبفای شهری استان قزوین پخش شد اظهار کرد: وی در این برنامه بیان کرد آب شرب آبیک سالم و بهداشتی است و هیچ مشکلی ندارد جواب این مسئول غیرقابل قبول است.

  وی افزود: اگر واقعاً آب شرب مردم آبیک مشکلی ندارد و از نظر کیفیت و مزه قابل شرب است، پس این مردم بیکار هستند ظرف به دست خارج از شهر برای تامین آب شرب خود مسافت ها را با خطراتی که در رفت و آمد هست طی کنند.

  امام جمعه شهر آبیک تاکید کرد: قطعا جواب این مسئول غیر قابل قبول است در حالی که شهروندان آبیک چندین سال است در خصوص آب شرب رنج میبرند و متحمل ناراحتی‌های جسمی شدند.

  موسوی با بیان اینکه رفع این مشکل همت مضاعف و جهادی عمل کردن مسئولین استان را می‌طلبد، بیان کرد: با تلاش مسئولین امر شهرستان و استان به ویژه نمایندگان مجلس در خصوص حل مشکل آب شرب آبیک جدیت به خرج داده شود تا به یاری خداوند دیگر شهروندان آبیک از این مشکل چندین ساله راحت شوند.

  امام جمعه شهر آبیک با اشاره به پروژه انتقال آب عنوان کرد: در خصوص انتقال آب شرب از سد طالقان که چند سال هست مسئولین قول داده چنانچه با استان قدس رضوی در خصوص انتقال خط لوله از اراضی آستان قدس مشکلی هست خوب مسئولان در جهت رفع این مشکل پیگیری لازم را داشته باشند.

  وی در پایان خاطرنشان کرد: برای انتقال آب از سد طالقان انداختن مشکلات زمین و مطالب دیگر پذیرفته نیست، در جهت خدمت به مردم باید یک عزم جدی مسولین مد نظر قرار داشته باشند.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  × نُه = 72