گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۱۱/۲ - ۰۸:۳۷


  از سوی مدیرکل بنیاد قزوین؛
  رئیس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آبیک منصوب شد از سوی مدیر کل بنیاد شهید استان قزوین وحدت مهدی به عنوان رئیس بنیاد شهید شهرستان آبیک منصوب شد.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک، آیین تودیع و معارفه رئیس بنیاد شهید شهرستان آبیک با حضور غلامرضا حقایق‌پور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین، حسن نظافتی رییس سابق بنیاد شهید آبیک  و مرتضی شیخی سرپرست بنیاد در سالن جلسات بنیاد شهید شهرستان آبیک برگزار شد.
  غلامرضا حقایق پور مدیرکل بنیاد شهید استان قزوین در این مراسم اظهار کرد: انتخاب شایسته وحدت مهدی به عنوان رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آبیک را تبریک می‌گوییم و امیدوارم ایشان با توانمندی و انگیزه‌ای که دارند در ارایه‌ی خدمات به خانواده‌های شهدا و ایثارگران و جلب رضایتمندی آنها موفق باشند.
  در این مراسم، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین با اهدای لوح تقدیر از زحمات حسن نظافتی رییس سابق و مرتضی شیخی سرپرست بنیاد شهرستان آبیک تجلیل کرد.
  حقایق‌پور همچنین حکم ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آبیک را به وحدت مهدی تقدیم و از درگاه خداوند متعال توفیق روزافزون برای ایشان مسئلت کرد.
  گفتنی است؛ وحدت مهدی فرزند شهید دارای دکترای زبان و ادبیات فارسی است و از سال ۸۳ در بنیاد شهید و امور ایثارگران مشغول به فعالیت می‌باشد.
  وی در طول خدمت خود کارشناس و مشاور مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین بوده است.
  انتهای پیام/
  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  × سه = 3