گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۱۱/۲ - ۰۹:۰۰


  مدیرکل بنیاد قزوین:
  رفع مشکلات ایثارگران اولویت‌ اصلی روسای بنیادشهرستان‌ها باشد مدیر کل بنیاد شهید استان قزوین گفت: روسا و کارکنان بنیاد باید از این ظرفیت‌ها استفاده کرده و با ارتقای تعامل خود با مدیران دستگاه‌ها در جهت رفع مشکلات جامعه ایثارگران اقدام کنند

  به گزارش خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک، غلامرضا حقایق‌پور، مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین در مراسم تودیع و معارفه رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آبیک که در سالن جلسات بنیاد شهید آبیک برگزار شد، اظهار کرد: هر یک از کارمندان بنیاد شهید و امور ایثارگران باید خالصانه و صادقانه در ارایه‌ی خدمات به جامعه ایثارگران تلاش کنند تا بتواند گره‌گشای مشکلات آنها باشند.
  این مسئول با بیان اینکه بنیاد شهید و امور ایثارگران افضل نهادها است، افزود: کارمندان این نهاد به بهترین بندگان خدا خدمت‌رسانی می‌کنند، به همین دلیل باید قدر این موقعیت را بدانند و در خدمت کردن به آنها همت کنند.
  حقایق‌پور با اشاره به اینکه نظام مدیون ایثارگری‌ها و رشادت‌های شهدا است، گفت: شما کارکنان به عنوان نماینده حکومت و دولت برای خدمت‌رسانی به جامعه ایثارگران انتخاب شدید تا دین آحاد جامعه را نسبت به آنها ادا کنید.
  وی گفت: برای اینکه در خدمت کردن به جامعه ایثارگران موفق باشیم باید انجام مولفه‌هایی را در دستور کار قرار دهیم که مهمترین آنها، وقت‌شناسی، روحیه‌ی جهادی، حفظ اسرار جامعه ایثارگران، امانتداری و رعایت نظم و انضباط اداری است.
  مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین افزود: همه کارکنان بنیاد باید آستانه‌ی صبر خود را بالا ببرند تا بتوانند پاسخ‌ها و تحلیل‌های خوبی را برای جامعه ایثارگران ارایه دهند.
  این مسئول تصریح کرد: کارکنان بنیاد به علم روز خود را مجهز کنند و همچنین نسبت به بخشنامه‌ها و قوانین آگاهی داشته باشند تا بتوانند با بهترین تصمیم در جهت رفع مشکل جامعه ایثارگران قدم بردارند.
  وی با اشاره به اینکه مسئولان دستگاه‌های اجرایی نگاه خوبی به جامعه ایثارگران دارند، افزود: روسا و کارکنان بنیاد باید از این ظرفیت‌ها استفاده کرده و با ارتقای تعامل خود با مدیران دستگاه‌ها در جهت رفع مشکلات جامعه ایثارگران اقدام کنند.
  مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین افزود: روسای بنیاد شهید و امور ایثارگران باید مشکلات موجود را اولویت‌بندی کنند و با شناختن ظرفیت‌های دستگاه‌ها و مطرح کردن آنها به مسوولان مربوطه، در جهت رفع آنها موفق باشند.
  در ادامه جلسه، یدالله محمدبیگی معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی بنیاد شهید و امور ایثارگران استان قزوین ضمن تقدیر از زحمات حسن نظافتی رییس سابق بنیاد شهرستان آبیک گفت: ایشان با جان و دل در ارایه‌ی خدمات به جامعه ایثارگران تلاش کردند و توانستند بخشی از مشکلات آنها را برطرف کند.
  وی انتخاب وحدت مهدی به سمت رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان آبیک را تبریک گفت و افزود: وی نیز از توانمندی‌های خوبی برخوردار هستند که با همکاری همه کارکنان می‌توانند خدمات شایسته‌ای را به جامعه ایثارگران ارایه دهند.
  همچنین در ادامه جلسه وحدت مهدی رییس بنیاد شهرستان آبیک گفت: تلاش خواهم کرد که در همه حوزه‌ها از جمله پایش سلامت و دیدار با خانواده‌های شاهد و ایثارگر سرآمد باشیم.
  وی افزود: باید کارکنان بنیاد با یکدیگر همکاری خوبی داشته باشند تا بتوانیم در انجام وظایف محوله به موفقیت برسیم.
  همچنین در این جلسه، مرتضی شیخی سرپرست سابق بنیاد شهرستان آبیک به مشکلات موجود بنیاد شهید و امور ایثارگران اشاره کرد و خواستار رفع آنها شد.
  انتهای پیام/
  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  سه × = 21