گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۱۰/۲۸ - ۱۰:۲۲


  مديرعامل سازمان پايانه‌های قزوين مطرح کرد
  عدم نظارت بر فعالیت غیرقانونی سواری برون‌شهری آبیک در تهران‌قدیم مديرعامل سازمان پايانه‌هاي مسافربري شهرداري قزوين گفت: فعاليت سواري کرايه‌هاي برون شهري مجاز در تهران قديم به عنوان ايستگاه آبيک کاملاً غيرقانوني است و نظارتي در اين زمينه صورت نمي‌گيرد.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک، علی محمدحسینی مدیر عامل سازمان پایانه های مسافربری شهرداری قزوین اظهارکرد: فعالیت سواری کرایه‌های برون شهری مجاز در تهران قدیم به عنوان ایستگاه آبیک کاملاً غیرقانونی است و نظارتی در این زمینه صورت نمی‌گیرد.
  وی با بیان اینکه نظارت بر فعالیت غیرقانونی این سواری‌ها بر عهده اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین است، افزود: این سازمان برای فعالیت سواری کرایه‌های برون شهری مجاز در پایانه مسافربری آزادگان قزوین ایستگاه آبیک را با اعتبار ۳۰۰ میلیون ریال راه‌اندازی کرده است.

  این مسئول تصریح کرد: متأسفانه برخی سواری کرایه‌‌های برون‌شهری مجاز در خارج از ایستگاه‌های مجاز به فعالیت می‌پردازند که با متخلفان برخورد جدی نمی‌شود.

  مدیرعامل سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری قزوین مطرح کرد: این موضوع موجب بی‌نظمی و ترافیک در دور این میدان شده است و سواری کرایه‌های برون‌شهری مجاز در تهران قدیم برای فعالیت در پایانه آزادگان همکاری نمی‌کنند.

  محمدحسینی با تأکید بر مشارکت رانندگان در ایجاد نظم‎ در شهر و سوار کردن مسافر در ایستگاه‌های مجاز عنوان کرد: همچنین شهروندان با استفاده از سواری کرایه‌های برون‌شهری مجاز در ایستگاه‎های تعیین شده می‌توانند در نظم‌دهی سیستم حمل و نقل مسافران جاده‌ای و جلوگیری از بروز معضلات متعدد اجتماعی کمک کنند.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  هشت × 7 =