گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۱۲:۱۱


  فردا برگزار می‌شود؛
  راهپیمایی بزرگ مردم آبیک علیه اغتشاشگران و فتنه انگیزان راهپیمایی بزرگ مردم علیه اغتشاشگران و فتنه انگیران فردا در آبیک برگزار می‌شود.

  به گزارش خبرنگار سیاسی نگاه آبیک؛شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین فردا( یکشنبه) را برای راهپیمایی محکومیت فتنه آمریکایی، صهیونیستی و سعودی در سراسر استان قزوین اعلام کرد.

  در اطلاعیه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین با اشاره به پیامی از رهبر معظم انقلاب اسلامی آمده است: مهمترین هدف دشمن ناامید کردن ملت است که به اذن الله زمین گیر خواهند شد. امام خامنه ای (مد ظله العالی)

  در چند روز اخیر دشمنان زخم‌خورده انقلاب اسلامی با سوء استفاده از مطالبات به ‌حق مردم که توجه به آن همواره مورد تأکید رهبر معظم انقلاب اسلامی بوده است دست به اغتشاش و ایجاد ناامنی در بعضی از نقاط استان و کشور زدند.

  این اقدام که با هماهنگی رسانه‌های مجازیِ همکار با سرویس‌های اطلاعاتی امریکا و اسرائیل انجام شده موجب آزردگی خاطر عموم شهروندان جمهوری اسلامی شد.

  اکنون زمان آن رسیده که مردم با حضور در صحنه و جدا کردن حساب خود از فتنه‌گران و اعلام مطالبات خود از مجاری قانونی، بار دیگر طومار فتنه جدید را درهم بپیچند تا مبادا خدشه‌ای به وحدت، همدلی و امنیت این سرزمین وارد شود.

  بر همین اساس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان قزوین از مردم شریف و نجیب استان دعوت می‌کند در راهپیمایی روز یکشنبه ۱۷دی ماه از ساعت ۹.۳۰ صبح در شهرهای مختلف استان و در شهر آبیک که از مقابل حوزه ثارالله در خیابان شهرداری انجام می‌شود حضور بهم رسانند و با شرکت خود حساب ملت را از آشوبگران و فتنه ‌انگیزان جدا کنند.
  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  9 − = دو