گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۱۰/۱۶ - ۰۸:۵۹


  با حضور مسئولین استانی؛
  امام جمعه جدید شهر خاکعلی معارفه شد امام جمعه جدید شهر خاکعلی با حضور امام جمعه موقت قزوین و مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان معرفی شد.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک، امام جمعه جدید شهر خاکعلی با حضور حجج الاسلام قابل امام جمعه موقت قزوین و فاطمی نسب مسئول شورای سیاست گذاری ائمه جمعه استان معارفه شد.

   در این مراسم ضمن تقدیر از خدمات حجت الاسلام حسنلو امام جمعه سابق خاکعلی، حجت الاسلام بحری به عنوان امام جمعه جدید این شهر معرفی شد.

  حجت الاسلام قابل امام جمعه موقت قزوین در این مراسم از نماز جمعه به عنوان سنگر مسلمین یاد کرد و گفت: روز جمعه روز اقتدار اسلام و نمایش حضور مردم در این سنگر مهم سیاسی- عبادی است.

  رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان در ادامه، مردم و امام جمعه را دو رکن مهم در سنگر نماز جمعه یاد کرد و بیان کرد: مردم با حضور پرشور خود در صفوف نماز جمعه، زمینه خنثی سازی توطئه های دشمنان نظام را فراهم می کنند.

  حجت الاسلام بحری امام جمعه شهر خاکعلی نیز عنوان کرد: دشمن همیشه و در همه حال به دنبال ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی است که نمونه بارز آن اغتشاشات و نا آرامی روزهای اخیر در کشور بود که با هوشیاری مردم تمامی دسیسه های دشمنان خنثی شد.

  امام جمعه خاکعلی با اشاره به اینکه اغتشاشات ریشه خارجی دارد، خاطر نشان کرد: در طول ۴ دهه از پیروزی انقلاب اسلامی هر کجا در این کشور خرابکاری وجود داشته، دست دشمنان نظام نمایان است.

  لازم به ذکر است؛ در پایان این مراسم از تلاش‌ها و خدمات حجت الاسلام حسنلو تقدیر شد.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  هشت − 1 =