گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۱۰/۱۴ - ۰۷:۵۱


  رئیس کمیسیون اصل۹۰ مجلس:
  صف مردم از اغتشاشگران جدا است/ اشتغال و معیشت مطالبه اصلی مردم رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی گفت: اشتغال، اقتصاد و معیشت از مطالبات به حق مردم است و برای تحقق این مطالبات باید دولتمران تملم تلاش خود را بکنند.

  داود محمدی رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک در گفت وگو با خبرنگار سیاسی نگاه آبیک با اشاره به حوادث اخیر در کشور اظهار کرد: مردم قطعا  در حوزه‌های اشتغال، اقتصاد و معیشت مطالبات به حقی دارند.

  وی افزود: ما در حوزه‌های ایجاد اشتغال و رشد و توسعه اقتصاد مشکل داریم، هر سه قوه در کشور باید تلاش کنند و دست به دست یکدیگر دهند تا بتواننو این مشکلات را مرتفع سازند.

  رئیس کمیسیون اصل نود مجلس شورای اسلامی تصریح کرد:  اقداماتی که متاسفانه در روزهای اخیر در کشور صورت گرفت و دستاویز آنها بحث‌هایی مانند اشتغال و معیشت و گرانی بود.

  محمدی اضافه کرد:عده‌ای از خواسته‌های به حق مردم سوء استفاده می‌کنند و با ایجاد اغتشاش به کشور آسیب وارد می‌کنند.

  وی با بیان اینکه صف مردم از صف اغتشاشگران جداست، افزود: کسانی که غارت می‌کنند و به اموال عمومی، بیت المال  و مردم آسیب می‌رسانند و به جان مردم تعرض می‌کنند قطعا از طرف دشمنان هدایت و خط دهی می‌شوند.

  نماینده مردم قزوین، البرز و آبیک با بیان اینکه این اغتشاشات و آشوب‌ها محکوم است تاکید کرد: قطعا کسانی که عرق دینی و ملی دارد هرگز به جان مردم تعرض و اموال عمومی را تخریب نمی‌کنند.

  وی ادامه داد: اشتغال، اقتصاد و معیشت از مطالبات به حق مردم است و برای تحقق این مطالبات باید دولتمردان دست به دست هم داده و با هم‌افزایی، وحدت و انسجام از ظرفیت‌های کشور برای توسعه اشتغال و اقتصاد بهره بگیرند.

  محمدی در پایان با بیان اینکه ملت ایران آگاه و بصیر است، خاطرنشان کرد: ملت ایران با بصیرت و آگاهی صف خود را بلافاصله با اغتشاشگران و آشوبگران جدا کردند و اغتشاشگران نیز بدانند مردم در مقابل این تحرکات خواهند ایستاد.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  هشت − = 1