گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۱۰/۱۳ - ۱۲:۰۳


  در دیداربا خانواده شهیدان آموخت مطرح شد
  خون شهدا موجب بقا و ماندگاری نظام شد/ شهیدان افتخار انقلاب و پیام آور برکات الهی هستند شهردار آبیک با بیان اینکه حفظ فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگه داشتنن این فرهنگ وظیفه همگان است، تصریح کرد:شهدا افتخار نظام اسلامی و پیام آور برکات الهی هستند.

  به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر نگاه آبیک، سعید آگشته شهردار آبیک، رئیس و اعضای شورای اسلامی شهر و جمعی از معاونین مدیریت شهری با حضور در منزل شهیدان آموخت با خانواده این دو شهید والا مقام دیدار و گفت و گو کردند.
  سعید آگشته شهردار آبیک در این دیدار شهدا و خانواده های آنان را از برکات ایران اسلامی برشمرد و اظهار کرد: دیدار و دلجویی از خانواده شهدا از کمترین وظایف ما در قبال ایثارگری و گذشت این بزرگوران است.

  وی با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی در اوج عزت و اقتدار قرار دارد،گفت :این اقتدار به یمن خون شهدای نظام مقدس جمهوری اسلامی برای کشور حاصل‌شده است.
  شهردار آبیک با بیان اینکه حفظ فرهنگ ایثار و شهادت و زنده نگه داشتن این فرهنگ وظیفه همگان است، تصریح کرد:شهدا افتخار نظام اسلامی و پیام آور برکات الهی هستند.

  آگشته خاطرنشان کرد: شهدا حق بزرگی بر گردن ملت ایران دارند و همه باید دین و وظیفه خود را به شهدا و خانواده‌های  معظم آنها ادا کنیم.

  ‍ قدبر اینانلو رئیس شورای اسلامی شهر آبیک با بیان اینکه شهدا از مقام ارزشمندی برخوردار هستند، بیان کرد: امروز این ضرورت و تکلیف آحاد جامعه است که قدردان مقام والای این عزیزان باشیم.
  وی افزود : شهدا امروز شاهد رفتار و کردار ما هستند و باید کاری کنیم از دستگیری از ما داشته باشند چرا که این عزیزان والامقام عند ربهم یرزقون هستند.
  رئیس شورای شهر آبیک با بیان اینکه شهدا سرمایه های ماندگار نظام اسلامی دانست، خاطرنشان کرد : ما مسئولین باید سیره نورانی این عزیزان را چراغ راه خود قرار دهیم که برکات ارزنده ای در آن وجود دارد.

  در ادامه این دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر آبیک از مجموعه آثار هنری و وسایل رزمی این دو شهید در مدت حضور در جبهه که توسط همسر و فرزندان این شهیدان بصورت هنرمندانه جمع آوری و در غالب موزه به نمایش گذاشته شده است بازدید کردند.
  گفتنی است؛ امیدعلی و ایرج آموخت پدر و پسری شهید از شهرستان آبیک هستند که در منطقه فاو در سال ۶۴ بر اثر ترکش در آغوش هم به شهادت می‌رسند.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  6 × چهار =