گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۱۰/۷ - ۱۰:۴۹


  مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره حفاظت محیط زیست آبیک برگزار شد مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان آبیک با حضور مدیر کل محیط زیست استان قزوین برگزار شد‌

  به گزارش خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک، مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان آبیک صبح امروز با حضور سیاوش شمسی پور مدیر کل محیط زیست استان و یگان حفاظت در محل سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

  سید محمد حسینی سرپرست فرمانداری شهرستان آبیک در این مراسم اظهار کرد: در توسعه پایدار باید سه ضلع محیط زیست، جوامع انسانی و اقتصاد مدنظر قرار گیرد چرا که اگر محیط زیست با مشکل مواجه شود،زندگی جوامع انسانی نیز با مشکل مواجه خواهد شد.

  وی با بیان اینکه اگر اقتصاد پیشرفت می کند باید در راستای آن چارچوب‌های حفاظت از محیط زیست نیز رعایت شود، تصریح کرد: در شهرستان آبیک با وجود شهرک های صنعتی و واحدهای تولیدی در بعد اقتصادی شاهد پیشرفتهای خوبی هستیم ، اما بعضا آلایندگی این واحدها تهدیدی برای شهرستان است

  سرپرست فرمانداری آبیک با بیان این موضوع که شهروندان این شهرستان تحمل آلایندگی بیش از این را ندارند، تاکید کرد: شهرستان آبیک براساس سیاستهای خود تلاش‌های لازم را در جهت رفع آلایندگی و جلوگیری از ایجاد آلایندگی انجام داده است و نیاز است استان در ارائه مجوزها  شرایط زیست محیطی شهرستان را مد نظر قرار دهند .

  وی در ادامه خطاب به رئیس جدید اداره حفاظت محیط زیست شهرستان اظهار کرد: امیدواریم با مطالعه و ارائه طرح‌های نو در شهرستان در راستایی حفاظت از محیط زیست شاهد اجرای برنامه های بلند مدت و منسجم تری باشیم .

  گفتنی است؛در پایان این مراسم از خدمات اکبر کشت پرور تقدیر و محمد ایران نژاد به عنوان رئیس اداره محیط زیست شهرستان معرفی شد.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  9 − = صفر