گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۱۰/۶ - ۱۰:۰۰


  نماینده ولی فقیه در سپاه آبیک:
  حماسه ۹ دی تجلی بصیرت و پیوند عمیق امت با ولایت بود نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه امام صادق(ع) آبیک گفت: حماسه 9 دی نشان دهنده عمق بصیرت مردم  ولایتمدار، فهیم و بصیر انقلاب اسلامی بود که بدون هیچگونه دعوتی و یا برنامه ریزی سازمان یافته ای این حماسه بزرگ رقم خورد.

  به گزارش خبرنگار سیاسی نگاه آبیک، حجت‌الاسلام محمد پنجی  نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه امام صادق(ع) شهرستان آبیک ظهر امروز در نشست خبری با اصحاب رسانه در سالن جلسات سپاه آبیک ضمن گرامیداشت حماسه ۹ دی اظهار کرد: حماسه ۹ دی پایانی بر فتنه‌گری فتنه‌انگیزان، دشمنان انقلاب اسلامی و عناصر وابسته در داخل و خارج از کشور بود.

  وی افزود: حماسه ۹ دی نشان دهنده عمق بصیرت مردم  ولایتمدار، فهیم و بصیر انقلاب اسلامی بود که بدون هیچگونه دعوتی و یا برنامه ریزی سازمان یافته ای این حماسه بزرگ رقم خورد.

  نماینده ولی فقیه در سپاه ناحیه امام صادق(ع) شهرستان آبیک بیان کرد: بزرگداشت و گرامیداشت حماسه ۹ دی و هفته بصیرت قطعا به مزاج فتنه‌گران و حامیان آنان خوش نمی‌آید، اما گرامیداشت این حماسه کارکردهای بسیاری در کشور دارد.

  پنجی افزود: پی بردن مردم به عظمت و عمق بصیرت خود و استفاده از آن در زمان مناسب و همچنین آگاهی مردم به عمق ارتباط خود با ارزش‌های دینی و انقلابی از جمله کارکردهای مهم حماسه ۹ دی است.

  وی با اشاره به ارتباط تنگاتنگ بصیرت با ارزش‌های دینی عنوان کرد: ارتباط با ارزش‌های دینی بصیرت را به ارمغان می‌آورد و این بصیرت سبب می‌شود در بحران‌ها و فتنه‌ها نظام، دین، مردم و ارزش‌های اسلامی حفظ شوند.

  این مسئول تصریح کرد: فتنه گران در سال ۸۸ ساختارشکنی های بسیاری کردند، در نماز جمعه منتهی به حماسه ۹ دی، روز قدس در اعتراضات و راهپیمایی ها اما مردم این ساختارشکنی ها را حمل بردعوای سیاسی کردند و در این تحرکات صبر و تحمل از خود نشان دادند.

  وی افزود: اما مردم با بصیرت خود در روز عاشورا سال ۸۸ زمانی که فتنه‌گران به مقدسات، ارزش‌های دینی و ساحت مقدس امام حسین(ع)  توهین و جسارت کردند، صبر نکرده و وارد میدان شدند.

  مسئول نمایندگی ولی فقیه در سپاه ناحیه امام صادق(ع) شهرستان آبیک با بیان اینکه مردم با بصیرت از ناموس اعتقادی خود دفاع کردند، تاکید کرد: بصیرت و ارزش‌های دینی لازم و ملزوم یکدیگرند و کسانی که دغدغه کار فرهنگی دارند باید ارتباط خود را با اهل بیت افزایش دهند.

  وی با بیان اینکه لازمه فعالیت فرهنگی ارتباط با اهل بیت و ارزش‌های دینی است، افزود: به فرموده مقام معظم رهبری تنهاترین راه مقابله با شبیخون فرهنگی حضور و فعالیت در هیأت‌های مذهبی است.

  پنجی تشریح کرد: در فتنه ۸۸ یکی از پیشرفته‌ترین و خطرناک‌ترین طراحی‌های دشمن رقم خورد این فتنه حاصل  برنامه‌ریزی و مطالعه ۱۰ یا ۱۵ ساله دشمن برای برهم زدن خط  نظام جمهوری مقدس اسلامی بود تا اهداف خود را در کشور پیاده کنند.

  وی افزود: فتنه ۸۸ اگرچه باعث آشفتگی، بی‌نظمی و خسارت مالی برای کشور به بار آورد اما مردم بدون هیچگونه دعوتی و یا دستوری به صورت خودجوش در ۹ دی به وسط میدان آمده و فتنه را سرکوب کردند این امر نشان از بصیرت مردم ولایت مدار کشور است.

  مسئول نمایندگی ولی‌فقیه در سپاه ناحیه امام صادق(ع) شهرستان آبیک اذعان کرد: مردم به پشتوانه هدلیت و رهنمودهای مقام معظم رهبری در آشکار کردن جریان خط فتنه حماسه بزرگی را رقم زدند.

  وی در پایان خاطرنشان کرد: حماسه ۹ دی روز نمایش اقتدار بصیرت و میثاق امت با ولایت فقیه و رهبری نظام مقدس جمهوری اسلامی بود.
  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  7 × چهار =