گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۱۰/۵ - ۱۰:۱۵


  رئیس شورای شهر آبیک مطرح کرد
  نارضایتی مردم آبیک از سازمان مسکن شهرسازی استان قزوین رئیس شورای شهر آبیک گفت: متاسفانه علی رغم پیگیرهای بسیار در تعیین تکلیف ساکنین بناهای منطقه مهدیه که اکثریت از بناهای فرسوده شهر محسوب می شود، پاسخی منطقی از سوی سازمان مسکن و شهرسازی استان دریافت نشده است.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک، قدیر اینانلو رئیس شورای اسلامی شهر آبیک در جلسه اعضای شورای شهر با سیده حمیده زرآبادی نماینده مردم قزوین ،آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی با انتقاد از عملکرد اداره راه شهر سازی استان قزوین اظهار کرد: تکلیف ساکنین بناهای مسکونی قولنامه‌ای منطقه مهدیه آبیک مورد مناقشه با این اداره و مشخص نشده است.
  وی افزود: متاسفانه علی رغم پیگیرهای بسیار در تعیین تکلیف ساکنین بناهای این منطقه که اکثریت از بناهای فرسوده شهر محسوب می شود، پاسخی منطقی از سوی سازمان مسکن و شهرسازی استان دریافت نشده است.
  رئیس شورای اسلامی شهر آبیک با اشاره به کیفیت آب آشامیدنی این شهرستان عنوان کرد: مردم آبیک بیش از ۱۲ سال از آب ناسالم شرب استفاده می‌کنند که سبب بروز بیمارهای گوارشی از جمله نارسایی کلیه در بین شهروندان شده است.

  اینانلو خطاب به زرآبادی بیان کرد: نمایندگان استان می‌بایست با اولویت بندی مشکلات استان ، شهرستان آبیک را مورد نگاه ویژه خود قرار داده و در سطح مجلس مشکل اصلی آب را ویژه پیگیری کنند.

  وی با اشاره به محرومیت دو منطقه مهدیه و شهرک فردوس آبیک تشریح کرد: شهرک فردوس آبیک با دارا بودن ۹۰۰ خانوار فاقد فضای آموزشی برای تحصیل دانش آموزان این منطقه است بطوری که دانش اموزان این منطقه محروم و کم درآمد با پای پیاده در کلاس‌های درس مرکز شهر حاضر می‌شوند.

  رئیس شورای اسلامی شهر آبیک در پایان جلسه خواستار مساعدت ویژه مسئولین استان و نمایندگان مجلس شورای اسلامی در حل مشکلات مردم شهرستان آبیک شد.
  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  7 + = شانزده