گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۱۰/۴ - ۱۰:۱۴


  سرپرست فرمانداری آبیک:
  نداشتن مکان از دلایل نبود اداره تعزیرات و پزشکی قانونی در آبیک است سرپرست فرمانداری آبیک گفت: برخی دستگاه ها با گذشت چندین سال از شهرستان شدن آبیک هنوز در آبیک مستقر نشده‌اند متاسفانه تعزیرات حکومتی با وجود اعلام آمادگی  به دلیل کمبود فضای سازمانی هنوز در شهر استقرار نیافته است.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک، سید محمد حسینی سرپرست فرمانداری آبیک پیش از ظهر امروز(دوشنبه) در دیدار با رئیس کل دادگستری استان قزوین در دفتر امام جمعه آبیک اظهار کرد: خوشبختانه مدیران دستگاه‌های اجرایی در شهرستان آبیک همکاری و همدلی خوبی با یکدیگر دارند و آرامش خوبی در سایه این همدلی بر شهرستان حاکم شده است.

  وی افزود: شهرستان آبیک دارای ویژگی‌های خوبی است، صنایع صنعتی و کشاورزی فرصت‌های خوبی را برای شهرستان فراهم کرده‌اند.

  سرپرست فرمانداری آبیک در ادامه اضافه کرد: ۸ درصد از تخم مرغ کشور در شهرستان آبیک تولید، همچنین ۶ درصد از برق کشور در نیروگاه شهید رجایی تولید می‌شود که این اوامر فرصت خوبی برای رشد اشتغال و تولید در شهرستان فراهم کرده‌اند.

  حسینی بیان کرد: با تمامی امکاناتی که در شهرستان وجود دارد طرح‌هایی خوبی برنامه ریزی شده و در حال اجرای این طرح‌ها هستیم.

  وی افزود: متاسفانه بعد از گذشت ۱۸ سال از شهرستان شدن آبیک این شهرستان با امکانات یک بخش اداره می‌شود و این شهرستان از ضعف زیرساخت ها، ساختمان‌ها، امکانات، تجهیزات و ماشین آلات رنج می‌برد.

  این مسئول اضافه کرد: برخی دستگاه ها با گذشت چندین سال از شهرستان شدن آبیک هنوز در آبیک مستقر نشده‌اند متاسفانه تعزیرات حکومتی با وجود اعلام آمادگی  به دلیل کمبود فضای سازمانی هنوز در شهر استقرار نیافته است.

  وی تصریح کرد: برای اداره پزشکی قانونی نیز با مشکل ساختمانی روبرو هستیم به دنبال مکان مناسبی برای استقرار این اداره در شهرستان هستیم.

   

  سرپرست فرمانداری آبیک با بیان اینکه در شهرستان آبیک با مشکل زمین روبرو هستیم، اذعان کرد: با توجه به زلزله‌های اخیر در کشور به دنبال مکان مناسبی برای ساخت پناهگاه برای مواقع بحرانی بودیم که متاسفانه هر مکانی برای این امر در نظر گرفته شد با معارضانی روبرو شدیم.

  وی افزود: همچنین در شهرک فردوس با وجود اینکه ۲۵۰ خانوار در این منطقه زندگی می‌کنند فاقد فضای آموزشی و ورزشی است اعتبارات خوبی برای این منطقه در نظر گرفته شده ولی متاسفانه زمینی برای ساخت این مکان‌ها نداریم.

  حسینی در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم با یاری مسئولین قضایی و استانی این موانع برطرف شود و ما نیز بتوانیم خدمات خوبی به مردم ارائه دهیم.
  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  هفت − = 3