گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۱۰/۳ - ۱۶:۰۰


  فرماندار آبیک مطرح کرد
  عدم تمایل حامیان مالی از سرمایه‌گذاری در ورزش آبیک سرپرست فرمانداری شهرستان آبیک ابراز کرد: بخشنامه مالیاتی در خصوص معافیت مالیاتی برای شرکت‌ها و کارخانجاتی که از ورزشکاران حمایت کنند به اداره ورزش و جوانان ابلاغ شد اما متاسفانه از سوی هیچ شرکت و کارخانه‌ای تمایلی دیده نشد.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک، سید محمد حسینی سرپرست فرمانداری آبیک بعدازظهرامروز(یکشنبه) در جلسه ستاد شورای ورزش شهرستان آبیک که در سالن اجتماعات فرمانداری آبیک برگزار شد، اظهار کرد: بالاترین سرمایه و ارزش هر کشوری نیروی انسانی آن کشور است.

  وی افزود:اگر ما بتوانیم در جهت آموزش نیروی انسانی برنامه ریزی درستی داشته باشیم قطعا دستاوردهای خوبی بدست خواهیم آورد و متقابلا اگر در این زمینه کوتاهی شود شاهد بروز مشکلات زیادی در جامعه خواهیم بود.

  سرپرست فرمانداری آبیک بیان کرد: به هر میزان که به حوزه ورزش توجه بیشتری شود، به همان میزان شاهد کاهش آسیب‌های اجتماعی خواهیم بود، خوشبختانه در شهرستان آبیک جوانان استعدادهای خوبی در حوزه‌های مختلفی دارند.

  حسینی  اذعان کرد: نشاط جامعه با ورزش رابطه مستقیم دارد هرچه سرانه ورزشی افزایش یابد شور و نشاط در جامعه نیز افزایش خواهد یافت.

  وی با بیان اینکه ورزش درمان خمودگی و کسالت جامعه است، اضافه کرد: اگر به موضوع ورزش‌های  همگانی و قهرمانی  در جامعه توجه نشود،  جامعه دچار رخوت و کسالت خواهد شد.

  حقوق شهروندی در شهرک فردوس آبیک رعایت نشده است

  این مسئول بیان کرد: پیست موتورسواری قبلا در داخل شهر مشکلاتی را برای مردم و موتورسواران ایجاد کرده بود که با مشارکت منابع طبیعی شهرستان آبیک زمینی در خارج از شهر برای این منظور در نظر گرفته شده و مراحل واگذاری آن در حال انجام است.

  وی افزود: همچنین پیگیر راه‌اندازی آکادمیک تیر و کمان در شهرستان آبیک هستیم و در حال طی سدن مراحل قانونی است و اگر معارضی پیدا نشود این اتفاق مبارک خواهد افتاد.

  سرپرست فرمانداری شهرستان آبیک ابراز کرد: بخشنامه مالیاتی در خصوص معافیت مالیاتی برای شرکت‌ها و کارخانجاتی که از ورزشکاران حمایت کنند به اداره ورزش و جوانان ابلاغ شد اما متاسفانه از سوی هیچ شرکت و کارخانه‌ای تمایلی دیده نشد.

  وی با اشاره به احداث فضاهای آموزشی و ورزشی در شهرک فردوس عنوان کرد: در شهرک فردوس شهر آبیک برای احداث مدرسه و سالن ورزشب به دلیل وجود معارضان با مشکل مواجه هستیم.

  حسینی افزود: متاسفانه به حقوق شهروندان  شهرک فردوس شهر آبیک توجه نشده و با وجود تخصیص اعتبار  برای احداث فضای آموزشی و ورزشی در این شهرک زمینی برای احداث این مهم پیدا نشده است.

  وی در پایان با اشاره به ترویج فرهنگ اخلاق ورزشی خاطرنشان کرد:درگیری و نزاع بیشترین بزه در سطح شهر و روستاهای شهرستان آبیک است امیدواریم با ترویج فرهنگ و اخلاق ورزشی این آمار در شهرستان کاهش یابد.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  1 × یک =