گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۱۰/۳ - ۱۵:۴۵


  رئیس هیئت ورزش‌های همگانی آبیک:
  همایش پیاده روی خانوادگی در آبیک برگزار می‌شود/ اجرای سند تحول ورزش در آبیک رئیس هیئت ورزش‌های همگانی شهرستان آبیک گفت: همایش پیاده روی خانوادگی در سطح شهرستان آبیک نیز با مشارکت ستاد مبارزه با مواد مخدر و دیگر ارگان‌ها زیربط در شهرستان آبیک برگزار خواهد شد.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک، فرانک فیض الهی رئیس هیئت ورزش‌های همگانی شهرستان آبیک بعدازظهر امروز(یکشنبه) در جلسه ستاد شورای ورزش شهرستان آبیک که در سالن اجتماعات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: همایش پیاده روی خانوادگی در سطح استان مصوب شده و با مشارکت ستاد مبارزه با مواد مخدر در تمامی شهرستان های استان برگزار خواهد شد.
  وی افزود: همایش پیاده روی خانوادگی در سطح شهرستان آبیک نیز با مشارکت ستاد مبارزه با مواد مخدر و دیگر ارگان‌ها زیربط در شهرستان آبیک برگزار خواهد شد.
  رئیس هیئت ورزش‌های همگانی شهرستان آبیک با اشاره به سند چشم انداز تحول ورزش تصریح کرد: سند چشم انداز تحول ورزش سال ۹۴ توسط یک تیم نخبه ورزشی در سطح کشور تهیه و در وزارت ورزش و جوانان تصویب شده است.

  فیض الهی با بیان اینکه اکثر استان‌های کشور سند تحول را مدنظر  قرارداده و در حال اجرا هستند، عنوان کرد: در سطح استان قزوین نیز شهرستان قزوین نزدیک به یک سال در حال اجرا هستند و درحال حاضر شهرستان های استان در حال فراهم کردن زمینه برای اجرای این سند هستند.

  وی افزود: در این سند ۳۸ طرح مطرح شده است، از جمله ساماندهی ایستگاه های ورزش‌های همگانی در بوستان ها، طرح ملی سرشماری ورزش همگانی،طرح سنجش پیاده روی در مسیرهای تندرستی و طرح توسعه ورزش های همگانی بین کارمندان ادارات و خانواده‌های آنان است.

  این مسئول اضافه کرد: طرح برگزاری همایش بین المللی، طرح برگزاری دوره‌های بین المللی، پایش مستمر سند راهبردی، برگزاری همایش خانوادگی، طرح اخذ آزمون آمادگی جسمانی کارمندان دولت و طرح وقف که هر ساله در روز وقف اجرا می‌شود.

  وی ادامه داد: طرح توسعه ورزش‌های همگانی در سازمان‌ها و نهادها، طرح میثاق نامه مربیان و انجمن‌ها، طرح همیار ورزش در مدارس،طرح منشور اخلاقی فدراسیون‌ها، طرح ورزش‌های همگانی در نماز جمعه و طرح نظارت و بازرسی از هیئتهای ورزشی از دیگر موارد این سند است.

  رئیس هیئت ورزش‌های همگانی شهرستان آبیک در پایان خاطرنشان کرد : برای محبی شدن این سند چشم انداز در شهرستان نیازمند همکاری و مشارکت تمامی نهادها و سازمان‌ها به ویژه فرمانداری برای اجرا و نظارت بر اجرای این سند هستیم.
  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  + پنج = 14