گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۱۰/۲ - ۱۱:۲۰


  مدیرعامل شرکت گاز قزوین خبرداد:
  بهره‌مندی ۹۲ درصد خانوار روستایی آبیک از نعمت گاز مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین گفت: مجموع 58 روستای بالای 20 خانوار شهرستان آبیک، تاکنون 52 روستا به شبکه سراسری گاز متصل شده اند.

  اسماعیل مفرد بوشهری، مدیر عامل شرکت گاز استان قزوین در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک اظهار کرد: از مجموع ۵۸ روستای بالای ۲۰ خانوار شهرستان آبیک، تاکنون ۵۲ روستا به شبکه سراسری گاز متصل شده اند.
  وی عنوان کرد: تا کنون ۸ هزار و ۹۰۶ خانوار روستایی در شهرستان آبیک از نعمت گاز طبیعی بهره مند شده‌اند که این مقدار معادل ۹۲ درصد خانوارهای روستایی این شهرستان می باشد.

  وی در ادامه بیان کرد: درحال حاضر عملیات گازرسانی به ۴ روستای این شهرستان در دست اجراست که امیدواریم با برنامه ریزی های صورت گرفته در آینده نزدیک به شبکه سراسری گاز متصل شوند.

  بوشهری تصریح کرد: تمام خانوارهای شهری شهرستان آبیک به همراه ۳۸۵ واحد صنعتی و ۷ جایگاه CNG در این منطقه از گاز طبیعی برخوردار هستند.
  وی افزود: تاکنون بالغ بر ۶۲۰ کیلومتر شبکه تغذیه و توزیع در این منطقه اجرا شده و افزون بر ۱۸ هزار و ۷۳۹ انشعاب نیز نصب شده است.

  مدیرعامل شرکت گاز استان قزوین در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم آبیک به عنوان یک شهرستان سبز بتواند با استفاده از پتانسیل های فراوان گاز طبیعی در بخش های شهری، روستایی و به ویژه صنعتی در مسیر توسعه و آبادانی هرچه بیشتر حرکت کند.
  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  × 8 = هفتاد دو