گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۱۰/۲ - ۰۸:۱۵


  رئیس سازمان جهاد کشاورزی قزوین:
  ظرفیت کشاورزی آبیک برای توسعه این بخش استفاده شود رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: شهرستان آبیک پتاسیل مستعدی در کشاورزی دارد بنابر این باید از این ظرفیت برای توسعه بخش کشاورزی استفاده کرد.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک،فاطمه خمسه رئیس جهاد کشاورزی استان قزوین صبح امروز در دیدار با مدیر و کارکنان جهاد کشاورزی شهرستان آبیک اظهار کرد: یکی از موفقیت‌های مدیر از مجموعه سازمان این است که بر توانمندی و شایستگی افراد آشنایی کامل دارد .

  وی گفت: من فردی عمل‌گرا هستم  و با تمام وجود در خدمت تمام همکاران و کارشناسان و همچنین بهره‌برداران بخش کشاورزی هستم.

  خمسه تصریح کرد: امیدواریم با انگیزه بیشتر بتوانیم جایگاه جهاد کشاورزی را در استان به جایگاه اولیه خود بازگردانیم، باید تمام جلسات بخش کشاورزی در محل مدیریت جهاد کشاورزی شهرستان‌ها برگزار شود.
  رئیس جهاد کشاورزی استان قزوین اضافه کرد: رضایت ارباب رجوع و کشاورزان جزو اولویت مدیران سازمان و مسئولین مراکز خدمات جهاد کشاورزی باشد.

  وی تاکید کرد: سازمان جهاد کشاورزی یک سازمان فنی است و باید با تمام توان در خدمت کشاورزان و بهره برداران بخش باشد.

  روحانیون نقش بسزایی در تبیین مسایل فرهنگی در جهاد کشاورزی دارند

  رئیس سازمان جهاد کشاورزی استان قزوین گفت: روحانیون نقش بسزایی در تبیین مسایل فرهنگی در  جهاد کشاورزی دارند که باید از این ظرفیت بهره گرفت.

  خمسه با بیان اینکه روحانیون نقش مهمی در نفوذ مسایل مذهبی و فرهنگی و همچنین ایجاد آرامش در سازمان دارند، خاطرنشان کرد: حوزه نمایندگی ولی فقیه در وزارت جهاد کشاورزی نقش مهمی ایفا می‌کند بنابر این انتظار این است که بر روی مسایل فرهنگی و عقیدتی در سازمان بیش از پیش کار شود.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  + 4 = پنج