گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ - ۱۱:۲۶


  رئیس سازمان بسیج طلاب قزوین:
  ترویج سبک زندگی اسلامی اولویت رسانه‌ها قرار گیرد رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قزوین گفت: باید در راستای مقابه با هجمه ها، ترویج و تبیین سبک زندگی اسلامی در دستور کار متولیان فرهنگی و رسانه‌ها قرار بگیرد.

  به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر نگاه آبیک، حجت الاسلام ابوالفضل مصطفایی رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قزوین پیش از ظهر امروز در جمع اعضای حلقه های صالحین مدرسه علمیه زینبیه آبیک با اشاره به نقش مهم خانواده در جامعه اظهار کرد: با رعایت موازین ارزشی اسلامی زندگی خانوادگی شکوفا می‏ شود و اسلام حقوقی برای اعضای آن مشخص کرده که با مراعات و اجرای آنها، صفا و صمیمیت چون چشمه‏ ای جوشان در خانواده جاری می‏ گردد.

  وی افزود: تغییر فرهنگ زنان در خانواده به عنوان پایه اصلی خانواده از برنامه‌های مهم دشمنان در عرصه تهاجم فرهنگی است، لذا باید در راستای مقابه با هجمه ها، ترویج و تبیین سبک زندگی اسلامی در دستور کار متولیان فرهنگی و رسانه‌ها قرار بگیرد.

  مصطفایی بر ضرورت حفظ سلامت اخلاقی و روانی جامعه تاکید و ابراز کرد: خانواده نقش بسزایی در تربیت جوانانی مؤمن، انقلابی و توانمند با روحیه جهادی دارد و در سایه نهادینه سازی سبک زندگی اسلامی و الگو گرفتن از سیره عملی اهل بیت(ع) می توان شاهد رشد اخلاق و معنویت در جامعه بود.

  رئیس سازمان بسیج طلاب و روحانیون استان قزوین با تاکید بر ضرورت ترویج فرهنگ اسلامی، تصریح کرد: تبلیغ به موقع، مؤثر و هدفمند جلوی رواج آسیب های اجتماعی و اخلاقی را می گیرد و جامعه را در برابر هجمه ها مصون نگه می دارد.

  وی در پایان خاطرنشان کرد: نهادینه سازی سبک زندگی اهل بیت(ع) به معنای الگو گرفتن و پیروی از سبک زندگی آنان است.

  انتهای پیام

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  چهار − 2 =