گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۰۹/۲۱ - ۱۴:۱۸


  بسیج دانشجویی دانشگاه بصیر آبیک:
  اعلام بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی فتنه جدید آمریکا است وابلهانه رئیس جمهور آمریکا در به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم جعلی صهیونیست،فتنه ای بزرگ علیه امت اسلامی و پایمال کردن حقوق مردم فلسطین میداند.

  به گزارش خبرنگار سیاسی نگاه آبیک؛ بسیج دانشجویی دانشگاه غیرانتفاعی بصیر آبیک در پی اقدام نابخردانه رئیس جمهور آمریکا در اعلام پایتختی بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم صهیونیستی بیانیه‌ای صادر کردند.
  متن بیانیه به شرح زیر می‌باشد:

  بسم الله الرحمن الرحیم
  سُبْحَانَ الَّذِی أَسْرَى بِعَبْدِهِ لَیْلاً مِّنَ الْمَسْجِدِ الْحَرَامِ إِلَى الْمَسْجِدِ الأَقْصَى الَّذِی بَارَکْنَا حَوْلَهُ
  قدس تنها یک نام برای یک زمین وسرزمین نیست، بلکه نامی است که ساحت قدس الهی ونام مبارک قدوس را به اذهان می آورد و انسان را با مقام مجردات پیوند میزند.
  قداست سرزمینی که که خداوند تقدسش کرده به این معناست که از ناپاکی منزه است و محل امد وشد فرشتگان مجردی است که از هر گونه نقص مبرا و پاک هستند وجز زبان به تقدس الهی نمی گشایند.
  رهبر کبیر انقلاب حضرت امام خمینی (ره)به جهت اهمیت بیت المقدس بین مسلمین جهان در رابطه با بیت المقدس میفرمایند: راه قدس از کربلا میگذرد و ما امروز شاهد فتوحات مختلف از جانب رزمندگان ودلاوران کشورمان به فرماندهی سردار صدر اسلام حاج قاسم سلیمانی در سوریه و عراق هستیم وبه صهیونیست ها وحامیانش میگوئیم تا زمانی که در گهواره ها کودکانی از نسل حیدر کرار نفس میکشند رویای اسرائیلی کردن قدس را در خواب هم نخواهند دید واگر لازم باشد فرزندان خمینی کبیر برای فتح قدس وارد میدان خواهند شد.
  بسیج دانشجوئی موسسه آموزش عالی بصیر آبیک این اقدام سخیفانه وابلهانه رئیس جمهور آمریکا در به رسمیت شناختن بیت المقدس به عنوان پایتخت رژیم جعلی صهیونیست،فتنه ای بزرگ علیه امت اسلامی و پایمال کردن حقوق مردم فلسطین میداند واین اقدام پلیدانه را محکوم می نماید وبه دولت مردان امریکا ونوکرانشان میگوییم که ما افسران جنگ نرم اجازه نخواهیم داد تا به هدفی که دارند برسند واین هدف را به گور خواهند برد.
  ان شاءالله.
  والسلام علیکم ورحمت الله

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  − 1 = یک