گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۰۹/۲۰ - ۱۵:۱۱


  سرپرست فرمانداری آبیک مطرح کرد
  حمایت ویژه از کارآفرینان فعال در حوزه اشتغال معلولین سرپرست فرمانداری آبیک گفت: کارآفرینان فعالی  که در حوزه اشتغال معلولین فعالیت کنند حمایت و تسهیلات ویژه‌ای از دولت دریافت خواهند کرد.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک، همایش روز جهانی معلولین ظهر امروز(دوشنبه) با حضور وارثی مدیرکل بهزیستی استان قزوین، سید محمد حسینی سرپرست فرمانداری آبیک، یوسف کازانی رئیس اداره بهزیستی شهرستان آبیک، مدیران دستگاه‌های اجرایی شهرستان آبیک و معلولین شهرستان آبیک در فرهنگسرای باران این شهرستان برگزار شد‌.

  سید محمد حسینی سرپرست فرمانداری آبیک در این همایش اظهار کرد: به برکت نظام جمهوری اسلامی برای همه اقشار جامعه به ویژه برای خانواده‌های تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی خدمات ویژه‌ای وجود دارد.

  وی افزود: دولت اخیرا لایحه بودجه ای که به مجلس تقدیم کرده که در این لایحه به دنبال رفاه و امکانات ویژه‌ای برای معلولین و خانواده‌های آنان است.

  سرپرست فرمانداری آبیک بیان کرد: در معابر و ادارات ما باید  بستر لازم برای تردد معلولین فراهم شود و همچنین شهرداری نیز باید مناسب سازی در سطح شهر را در اولویت بسترسازی هایحج۸ خود قرار دهد.

  وی با اشاره به اشتغال معلولین عنوان کرد: اشتغال معلولین در دستور کار دولت قرار دارد و دولت افزایش اشتغال و سطح درآمدی معلولین را اولویت کار خود قرار داده است.

  حسینی با بیان اینکه کارآفرینان فعالی  که در حوزه اشتغال معلولین فعالیت کنند حمایت و تسهیلات ویژه‌ای از دولت دریافت خواهند کرد، تصریح کرد: در جلسه ای که با کارآفرینان برگزار شد مقرر شد اگر کارآفرینان ۵ نفر تحت پوشش کمیته امداد و ۵ نفر تحت پوشش بهزیستی را به مدت ۵ سال قرارداد کاری ببندند تسهیلات ویژه‌ای به کارآفرینان اعطا می‌شود.

  وی افزود: معلولیت محدودیت نیست و در تمامی عرصه‌ها اعم از سیاسی، اجتماعی، علمی، فرهنگی، ورزشی و کارآفرینی شاهد حضور پررنگ معلولین هستیم.

  سرپرست فرمانداری آبیک در پایان خاطرنشان کرد: امیدواریم تمام مسئولین در هر عرصه ای خدمات ارزنده‌ای به معلولین ارائه دهند.

  لازم به ذکر است؛ در پایان همایش از معلولین توانا و پرسنل اداره بهزیستی شهرستان آبیک تجلیل شد.
  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  − 1 = یک