گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۰۹/۵ - ۱۰:۵۴


  فرمانده سپاه آبیک:
  چشم امید کشورهای منطقه به ایران است / فرهنگ بسیجی موجب حفظ انقلاب شده است فرمانده سپاه ناحیه امام صادق(ع) شهرستان آبیک گفت: فرهنگ بسیجی سبب پیشبرد اهداف گوناگون انقلاب اسلامی از ابتدای شکل گیری تا کنون شده است.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک، مسلم لطفی زاده فرمانده سپاه ناحیه امام صادق(ع) شهرستان آبیک پیش از ظهر امروز(یکشنبه) در اجتماع بزرگ بسیجیان شهرستان آبیک که سالن پیامبر اعظم(س) این شهرستان برگزار شد، ضمن گرامیداشت هفته بسیج اظهار کرد: در مقطع حساسی از تاریخ قرار گرفته‌ایم مقطعی که همه مسلمانان چشم به عملکرد حزب الله ایران، حزب الله منطقه وجبهه مقاومت بسته اند.

  وی افزود: ما به عنوان سربازان ولایت نیروهای جبهه مقاومت باید با انسجام بیشتری از فرماندهی کل قوا تبعیت و پیروی کنیم و نگذاریم نور امید در دل آزادیخواهان جهان و مسلمانان خاموش شود.

  این مسئول تصریح کرد: پیروزی جبهه مقاومت و شکست گروهک تکفیری داعش و سرکردگان آن آمریکا، صهیونیست و وهابیت مایه سرور همه مسلمانان و آزادیخواهان جهان شد.
  وی افزود: فرهنگ بسیجی سبب پیشبرد اهداف گوناگون انقلاب اسلامی از ابتدای شکل گیری تا کنون شده است، همچنین سبب شده انقلاب از مسیر اصلی خود خارج نشود.

  فرمانده سپاه ناحیه امام صادق(ع) شهرستان آبیک گفت: هرکجا فراز و نشیبی برای انقلاب اسلامی بوده از آن بحران خارج نشده مگر با کمک فرهنگ ناب بسیجی که در بین مسئولین و مردم است.

  لطفی زاده افزود: انقلاب اسلامی تا به امروز مبتنی بر فرهنگ عاشورا و ارزش‌های که حضرت امام(ره)مشخص کرده‌اند، پیش رفته است و با وجود فرهنگ ناب بسیجی این مسیر راه خود را بدرستی ادامه داده است.
  وی اضافه کرد: مشکلات فرهنگی که در کشور ما وجود دارد قسمت اساسی آن برگرفته از دشمنی دشمنان ما است، کسانی که دائما تهاجم گسترده‌ای را بر علیه جوانان ما ایجاد کردند.
  این مسئول با بیان اینکه در بعد اقتصادی نیز دشمن با تحریم‌های ناجوانمردانه اقتصاد کشور ما را با مشکل ایجاد کرده است، ابراز کرد: این تحریم‌ها از ابتدای انقلاب بوده اما از ۱۳ آبان شدت پیدا کرد.


  وی افزود: در داخل کشور نیز برخی مسئولین در دولت‌های مختلف اهتمام لازم و حرکت جهادی برای حل مشکلات نداشته‌اند.
  فرمانده سپاه ناحیه امام صادق(ع) شهرستان آبیک اضافه کرد: وجود مشکلات فرهنگی،اقتصادی و اجتماعی در جامعه نتیجه عدم توجه به فرهنگ ناب بسیجی است مسئولین و مردم در هر عرصه‌ای که فعالیت دارند اگر با اخلاص و روحیه جهادی گام بردارند مشکلات برطرف خواهد شد.

  لطفی‌زاده با بیان اینکه فرهنگ بسیجی یک امر درونی است، تاکید کرد: این فرهنگ مختص یک سازمان و یا یک اداره نیست و با توکل بر خدای متعال، گذاشتن وقت و بهره‌گیری از فرهنگ ناب بسیجی می‌توان با مشکلات مقابله کرد.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  نُه − = 6