گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۰۹/۴ - ۱۲:۳۰


  سرپرست فرمانداری آبیک:
  مسئولین پیگیر رفع مشکلات خط انتقال آب سد طالقان به آبیک باشند سرپرست فرمانداری آبیک با اشاره به کیفیت نامطلوب آب شهرستان آبیک تصریح کرد: مسئولین استانی خط انتقال آب سد طالقان به آبیک را پیگیری کنند تا یک سال آینده مردم از نعمت آب با کیفیت مطلوب بهره‌مند شوند.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک، سید محمد حسینی سرپرست فرمانداری آبیک ظهر امروز(شنبه) در جلسه شورای اداری آبیک که در سالن جلسات این سازمان برگزار شد، ضمن گرامیداشت هفته بسیج اظهار کرد: تفکر بسیجی کشتی انقلاب اسلامی را از خطرات مختلف حفظ کرده و به ساحل امید رسانده و در عرصه‌های مختلف نقش موثری داشته است.

  وی با اشاره به زلزله اخیر در استان کرمانشاه بیان کرد: ۱۹۶۰ روستا در این استان تخریب شده و امروز بر همه ما در جای جای این کشور واجب است در بازسازی و رفع محرومیت در این مناطق تلاش کنیم.

  سرپرست فرماندای آبیک با بیان اینکه زلزله خانه‌های مردم کرمانشاه را به لرزه درآورد اما دل تمام مردم ایران لرزید، افزود: کمک‌های اولیه در ساعات ابتدایی حادثه به سرعت در شهرستان آبیک جمع‌آوری شد که جای تقدیر و تشکر از مردم عزیز و همیشه در صحنه آبیک را دارد.

  حسینی اضافه کرد: ۴۵ دستگاه خودروی سنگین از استان برای آوار برداری به مناطق اعزام شده است و تا ۱۵ روز آینده کار آواربرداری به اتمام خواهد رسید.

  وی عنوان کرد: بازسازی و اسکان موقت دو روستا از مناطق زلزله زده توسط سپاه صاحب الامر(عج) استان قزوین انجام خواهد شد لازم است همه مسئولین و مردم پای کار بیایند تا از وسعت آلام مردم این منطقه کاسته شود.

  این مسئول افزود: کمیته امداد امام خمینی قزوین نیز ۲۰۰ روستا در مناطق زلزله زده  را تحت پوشش قرار خواهد داد و کار اسکان دائم روستائیان این مناطق را انجام می‌دهد.

  وی با اشاره به تامین کانکس برای مردم زلزله زده اضافه کرد: مسئولین و مردم کمک‌های نقدی خود را برای تامین اسکان موقت مردم زلزله زده به کمیته امداد امام خمینی(ره) و سپاه ناحیه امام صادق شهرستان آبیک تحویل دهند.

  سرپرست فرمانداری آبیک با اشاره به کیفیت نامطلوب آب شهرستان آبیک تصریح کرد: مسئولین استانی خط انتقال آب سد طالقان به آبیک را پیگیری کنند تا یک سال آینده مردم از نعمت آب با کیفیت مطلوب بهره‌مند شوند.

  حسینی در پایان خاطر نشان کرد:  طبق قول مسئولین و نمایندگان استانی آبیک نخستین شهری است که از آب سد طالقان برخوردار خواهد شد، مدیران اجرایی هر راهکاری که مد نظر است باید انجام دهند تا  انتقال آب به شهر آبیک ظرف مدت یک سال آینده اجرا شود.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  چهار − = 3