گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۰۹/۵ - ۰۸:۰۰


  سرپرست فرمانداری آبیک:
  شکست داعش به معنای پایان مبارزه نیست/ مسئولین از تفرقه انگیزی اجتناب کنند سرپرست فرمانداری آبیک گفت: در داخل کشوربرخی از مسئولین با حرف‌های تفرقه‌افکنانه که دور از شأن نظام است، سبب تفرقه و حاشیه در انقلاب اسلامی می‌شود.

  سیدمحمد حسینی، سرپرست فرمانداری آبیک  در گفت‎وگو با خبرنگار سیاسی نگاه آبیک ضمن گرامیداشت هفته بسیج اظهار کرد: تفکر بسیجی در لایه‌های مختلف جامعه شکل گرفته و همین تفکر در مراحل مختلف انقلاب اسلامی منشأ خیر و برکت شده است.

  وی با بیان اینکه تفکر بسیجی کشتی انقلاب اسلامی را از خطرات مختلف به ساحل امید رسانده است، اضافه کرد: همچنین در عرصه‌های مختلف بعد از پیروزی انقلاب اسلامی، دوران جنگ تحمیلی و سازندگی نقش بسیج تاثیرگذار و مثبت بوده است.

  سرپرست فرمانداری آبیک تصریح کرد: دشمن برنامه‌های مختلفی برای از پای درآوردن انقلاب اسلامی داشته و دارد از جمله جنگ نرم و جنگ فرهنگی که با تدبیر مقام معظم رهبری شکست خورد.

  حسینی افزود: آخرین ترفند دشمن برای جنگ علیه اسلام تشکیل فرزند ناخلف داعش در منطقه بود و با هزینه سنگینی میخواستند اهداف شوم خود را در منطقه اجرایی کنند.

  وی عنوان کرد: داعش با نشان اسلام ظهور کرد و در زیر پرچم اسلام و محمد رسول الله (ص) بی رحمانه‌ترین کشتار علیه مسلمانان و شیعیان را انجام دادند.

  این مسئول در ادامه افزود: داعش با نام اسلام چهره اسلام، چهره تشیع و چهره مردم منطقه خاورمیانه را خظرناک جلوه دادند و شیعه‌هراسی و ایران‌هراسی را به راه انداختند.

  وی اضافه کرد: امروز با دلاوری جوانان این مرز و بوم و فرماندهی کل قوا و همچنین فرماندهان دلاور کشورمان داعش و تفکر آن ریشه کن شد.

  سرپرست فرمانداری آبیک با اشاره به بیان مقام معظم رهبری یادآور شد: اما این شکست داعش به معنای نابودی دشمنان نیست بلکه هر روز با چهره‌های مختلف ظاهر می‌شوند.
  وی افزود: دشمنان نابودی خود را در خط سرخ شهادت و خط امام خمینی(ره) می‌بینند به همین دلیل با چهره‌های گوناگون و در عرصه‌های مختلف دشمنی خود را با انقلاب اسلامی بروز می‌دهند.

  این مسئول تاکید کرد: در داخل کشور نیز برخی از مسئولین با حرف‌های تفرقه‌افکنانه که دور از شأن نظام است، سبب تفرقه و حاشیه در انقلاب اسلامی می‌شود که لازم است که همه در مسیر ولایت و وحدت گام بردارند.
  حسینی در پایان با اشاره به نشست اخیر سران سه کشور ایران ،روسیه و ترکیه در سوچی خاطرنشان کرد: ایران در سرنوشت منطقه نقش بسزایی دارد امروز نبرد نظامی در منطقه به پایان رسیده اما نبرد سیاسی ادامه دارد و مردم عراق و سوریه باید با برگزاری انتخابات آزاد سرنوشت کشور خود را  رقم بزنند.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  شش − 4 =