گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۰۸/۲۶ - ۱۲:۰۶


  با آغاز هفته کتابخوانی؛
  زنگ اهدا کتاب در مدارس آبیک نواخته شد به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی زنگ اهدا کتاب در مدارس آبیک نواخته شد

  به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر نگاه آبیک، به مناسبت بیست و پنجمین دوره  هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران زنگ اهدا کتاب با حضور مسئولین شهرستانی و فرهنگیان در مدرسه دخترانه بنت الهدی آبیک نواخته شد.

  کریم الله زرگر، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آبیک در این مراسم در جمع دانش آموزان با اشاره به اهمیت کتاب خوانی  اظهار کرد:  برنامه های گرامیداشت و معرفی کتاب نباید محصور در یک هفته از سال باشد .

  وی عنوان کرد: در راستای افزایش سرانه مطالعه باید دانش آموزان مطالعه کتب را جدی بگیرند و معلمان مشوق هایی در نظر بگیرند تا دانش آموزان بیشتر با مطالعه کتاب و کتابخواتی مانوس شوند.

  رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آبیک خاطرنشان کرد: برگزاری برنامه های فرهنگی در حوزه کتاب در سایر مراکز از جمله مساجد و ادارات نیز قابلیت اجرای بهینه دارد.

  زرگر افزود: برگزاری مسابقات علمی فرهنگی اجتماعی از کتابهای مختلف آموزنده و دادن جوایز نفیس از جمله اقدامات در جهت افزایش علاقمندی به مطالعه و کتابخوانی خواهد بود.

  در پایان این مراسم دانش آموزان سرودی به نام کتاب خواندن اجرا کردند و در نهایت با اهدا کتاب از دانش آموزان فعال این مدرسه تقدیر شد.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  هفت − 5 =