گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۰۷/۲۹ - ۱۲:۲۲


  سرپرست فرمانداری آبیک تاکید کرد
  ضرورت همکاری متولیان فرهنگی برای مقابله با تهاجم فرهنگی دشمن سرپرست فرمانداری آبیک گفت:در عرصه فرهنگی میدان تغییر کرده، دشمن با انواع ابزارهای گوناگون تهاجم فرهنگی دارد میدان شده است ما نیز وظیفه داریم ابزار دفاعی جدیدی شناسایی کنیم.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک، سید محمد حسینی سرپرست فرمانداری آبیک پیش از ظهر امروز(شنبه) در دیدار با جامعه روحانیون شهرستان آبیک که در سالن جلسات فرمانداری آبیک برگزار شد، با اشاره به سخن مقام معظم رهبری و نقش روحانیون اظهار کرد: رهبر انقلاب فرمودند روحانیون هدایت فکری، دینی و سیاسی جامعه را برعهده دارند.

  وی افزود: از قبل انقلاب اسلامی تاکنون در هر زمان و برنامه‌ای  روحانیون پیشرو بودند مردم نیز آنان را همراهی کردند و ثمره بزرگ این همراهی را در پیروزی انقلاب اسلامی دیدیم.

  سرپرست فرمانداری آبیک اضافه کرد: به ثمر نشستن انقلاب اسلامی دستاورد بزرگی بود که به برکت مبارزات و حضور روحانیون در جامعه بدست آمدو اکنون ما میراث دار این دستاورد بزرگ هستیم.

  این مسئول با بیان اینکه همه مسئولین در هر جایگاهی وظیفه خدمت به نظام جمهوری اسلامی دارد،:  روحانیون نیز با پذیرفتن  لباس دین نقش مهمی در پیش برد اهداف انقلاب اسلامی و  نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران دارند.

  حسینی با اشاره به تهاجمات گسترده دشمن در حوزه فرهنگی اظهار کرد: امروز نوع جنگ‌ها تغییر کرده و ما نیز مقتضی با نوع جنگ باید سلاح‌های خود را تجهیز کنیم.

  وی افزود: در عرصه فرهنگی میدان تغییر کرده، دشمن با انواع ابزارهای گوناگون تهاجم فرهنگی وارد میدان شده است ما نیز وظیفه داریم ابزار دفاعی جدیدی شناسایی کنیم.

  سرپرست فرمانداری آبیک با بیان اینکه اگر در حوزه فرهنگی خود را مسلح نکنیم شکست خواهیم خورد، عنوان کرد: تمام دستگاه‌های فرهنگی اعم از آموزش و پرورش، اداره تبلیعات اسلامی، اداره ارشاد اسلامی و  جامعه روحانیون به واسطه رسالت خود باید در بحث شناسایی، پیشگیری و کنترل آسیب‌های اجتماعی ورود پیدا کنند.

  وی تاکید کرد: مقام معظم رهبری مکرراً در موضوع جنگ نرم هشدار داده‌اند و همه ما  نیز وظیفه داریم در هر جایگاه و مقامی که هستیم با حساسیت تمام در بحث پیشگیری و مبارزه با معضلات اجتماعی گام برداریم و نسبت به مشکلات جامعه بی تفاوت نباشیم.

  حسینی افزود: زندگی همه ما در تعامل با دیگران معنا پیدا می کند و قطعا بی توجهی به معضلات جوانان و افراد جامعه در نهایت گریبان گیر ما و خانواده‌هایمان نیز خواهد شد .

  وی در پایان خاطرنشان کرد:همانطور که شهید مطهری فرمودند شما زمانه ات را بشناس اکنون نیز معضلات اجتماعی شمر زمانه ما هستند بنابراین باید جدی تر به مسائل  آسیب‌های اجتماعی  ورود کنیم.

  انتهای پیام

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  6 + = سیزده