گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۰۷/۲۵ - ۰۸:۰۱


  فرمانده انتظامی استان خبرداد:
  انهدام باند سارقان با کشف ۶۶ فقره سرقت در آبیک فرمانده انتظامی استان قزوین از انهدام باند سارقان منازل با کشف 66 فقره سرقت منزل خبر داد.

  سردار مهدی محمودی در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک  اظهار کرد: به دنبال وقوع چندین فقره سرقت منزل در شهرستان آبیک، ماموران انتظامی رسیدگی به این موضوع را در دستور کار خود قرار دادند.

  وی افزود: با فعال سازی گشت های نامحسوس در نقاط جرم خیز، ماموران سه نفر را حین درگیری با ساکنان یکی از محلات این شهرستان مشاهده و طی شکایت آن ها از متهمان، هر سه نفر را دستگیر کردند.

  فرمانده انتظامی استان قزوین ادامه داد: در تحقیقات ماموران مشخص شد هر سه متهم سارق سابقه دار هستند که با هماهنگی قضائی مورد بازجویی قرار گرفتند.

  این مقام ارشد انتظامی ابراز کرد: سارقان که در ابتدا منکر هرگونه سرقت می شدند با هماهنگی قضائی برای انجام تحقیقات بیشتر به پلیس آگاهی منتقل شدند و در بازجویی های فنی، به سرقت از منازل اعتراف کردند.

  محمودی با اشاره به اعتراف متهمان به تشکیل باند و ۶۶ فقره سرقت منازل به ارزش یک میلیارد ریال، خاطر نشان کرد: متهمان با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شدند.

  انتهای پیام

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  − شش = 0