گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۰۷/۲۲ - ۱۳:۳۲


  سرپرست فرمانداری آبیک:
  کمیته امور جوانان تا پایان سال راه اندازی شود سرپرست فرمانداری آبیک در ستاد امور جوانان شهرستان آبیک گفت:کمیته امور جوانان تا پایان سال راه اندازی شود.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک،سید محمد حسینی سرپرست فرمانداری آبیک ظهر امروز(شنبه) در جلسه ساماندهی امور جوانان که در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: جوانان موتور محرک توسعه هر کشوری هستند در کشور ما نیز این امر در  ۸ سال دفاع مقدس ثابت شد.

  وی با بیان اینکه جوانان ما در جنگ تحمیلی در مقابل ۳۶ کشور دنیا ایستادگی کردند، بیان کرد: هر حماسه ای در هر کجای دنیا رقم می خورد جوانان نقش تعیین کننده ای در آن حماسه دارند و امروز نیز نقش‌ جوانان در موفقیت کشور انکارناپذیر است.

  سرپرست فرمانداری آبیک تصریح کرد: در شهرستان آبیک مدیران جوانی به عنوان ریاست ادارات انتخاب شدند که اعتقاد مدیران ارشد و شهرستان تحقق این امر در سطوح مختلف شهرستان است.

  وی افزود: دستوری اوایل سال به تمامی ادارات ارسال شد مبنی بر اینکه هر دستگاهی باید در حوزه جوانان و فعالیت تخصصی خود نسبت به تشکیل سمن اقدام کند اما متاسفانه بعد از گذشت ۷ ماه بجز دو مورد این اتفاق نیفتاده است.

  حسینی ادامه داد: متاسفانه مدیران ادارات این اقدام را جدی نگرفتند و دوباره متذکر می‌شویم مدیران برای تشکیل سمن ها در ادارات خود اقدام کنند.

  وی با بیان اینکه مطالبات جامعه از سوی تشکل‌ها و سمن‌ها به مدیران منتقل شود، ابراز کرد: خواسته ها و مطالبات باید طبقه بندی و ساماندهی شده به دست مسئولین برسد.

  این مسئول تاکید کرد: راه‌اندازی کمیته جوانان در شهرستان آبیک در اولویت کار مدیران به ویژه اداره ورزش و جوانان قرار بگیرید تا پایان سال شاهد راه اندازی این کمیته در شهرستان آبیک باشیم.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  هفت − = 5