گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۰۷/۲۰ - ۱۴:۵۱


  شهردار آبیک خبرداد:
  اجرای طرح جمع آوری نخاله‌های ساختمانی حاشیه شهر آبیک شهردار آبیک از آغاز طرح ضربتی جمع‌آوری نخاله های ساختمانی در حاشیه شهر آبیک خبرداد.

  سعید آگشته شهردار آبیک در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک با اشاره به طرح جمع‌آوری نخاله های ساختمانی در حاشیه شهر اطهار کرد: متاسفانه در گذشته به جهت عدم نظارت ،حاشیه شهر آبیک  به مکانی برای رها سازی نخاله و ضایعات ساختمانی تبدیل شده است.

  وی افزود: در راستای بهبود سیمای شهری و پاکیزگی معابر تمامی نخاله های ساختمانی در غالب طرح ضربتی جمع اوری و پاکسازی می شود.

  شهردار آبیک اضافه کرد: تخلیه غیرمجاز نخاله و ضایعات ساختمانی علاوه بر ایجاد اثرات مخرب زیستی محیطی موجب بر هم زدن منظر شهری شده است.

  آگشته تصریح کرد:متاسفانه برخی شهروندان و بویژه رانندگان حمل نخاله بی قانونی کرده و ضایعات ساختمانی  تولیده شده خود را در حاشیه شهر رها سازی کرده‌اند.

  وی با بیان اینکه شهرداری هیچ تعهدی برای جمع آوری نخاله های ساختمانی ندارد، افزود: مالک و فردی که اقدامات ساختمانی انجام می دهد مسئول جمع آوری زباله های تولید شده از ساختمان‌ها است.

  این مسئول با اشاره به ایجاد گود مناسب تخلیه نخاله های ساختمانی واقع درمحل دفن زباله از شهروندان خواست درصورت تولید نخاله های ساختمانی آن را با استفاده از خودروهای مجاز به مرکز جمع آوری نخاله خارج از شهر انتقال دهند تا حاشیه شهر و اراضی ساخته نشده با وجود نخاله های ساختمانی چهره زشتی پیدا نکند.

  وی در پایان خاطرنشان کرد: شهروندان ضمن همکاری در راستای حفظ زیبایی شهر، از ریختن هرگونه ضایعات و نخاله های ساختمانی در معابر و اطراف شهر خودداری کنند.
  انتهای پیام

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  × پنج = 25