گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۰۷/۱۷ - ۰۸:۳۳


  مدیر جهاد کشاورزی آبیک:
  ۱۰۰ واحد کشاورزی آبیک در طرح رونق اقتصادی ثبت نام کردند مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آبیک گفت: از شروع مرحله دوم طرح رونق اقتصادی ؛ بیش از ۱۰۰ واحد غیر فعال و نیمه فعال کشاورزی و دامپروری این شهرستان در سامانه ثبت نام شدند .

  بیژن لطفی، >مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آبیک در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک اظهار کرد: از شروع مرحله دوم طرح رونق اقتصادی ؛ بیش از ۱۰۰ واحد غیر فعال و نیمه فعال کشاورزی و دامپروری این شهرستان در سامانه ثبت نام شدند .

  وی افزود : از این تعداد واحدهای تولیدی ثبت نام شده در طرح رونق اقتصادی ؛ بر اساس برنامه زمانبندی ارسالی استان، کمیته شهرستان از ۴۰ طرح ثبت نام شده بازدید و صورت جلسه آن جهت تصویب به سازمان جهاد کشاورزی استان  ارسال شده است.

  مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آبیک عنوان کرد : همچنین پرونده تسهیلات ۲۰ واحدتولیدی  به مبلغ بیش از ۷۰ میلیارد ریال در کمیته استانی مصوب و جهت تکمیل پرونده به شعب بانکهای مربوطه ارجاع داده شده است.

  لطفی با تشریح روند ثبت نام متقاضیان واحدهای تولیدی بخش کشاورزی  گفت : واحد های نیمه تمام، نیمه فعال و غیر فعال متقاضی تسهیلات سرمایه ای و سرمایه در گردش، ابتدا باید در سامانه بهین ثبت نام نمایند.

  وی در پایان خاطرنشان کرد :پس از اعتبار سنجی ؛ متقاضیان ثبت نام شده  توسط سرپرستی بانک ها، کمیته ای متشکل از نمایندگان استانداری، بانک ها و کارشناسان جهاد کشاورزی از طرح های مذکور بازدید و صورت جلسه مربوطه جهت تصمیم گیری نهایی به کمیته استانی ارسال که در نهایت طرح های مصوب به شعب بانکهای مربوطه ارجاع خواهد شد.
  انتهای پیام

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  × چهار = 24