گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۱:۴۷


  سرپرست فرمانداری آبیک:
  شهر آبیک تشنه مدیریت صحیح شهری است سرپرست فرمانداری آبیک گفت: شهر آبیک در حوزه مدیریت شهری در طی سال‌های گذشته دچار مشکلات و نوساناتی شده است، که تشنه مدیریت و برنامه صحیح است.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک، مراسم تودیع و معارفه شهردار آبیک با حضور ائمه جمعه شهرستان آبیک ، سید محمد حسینی سرپرست فرمانداری شهرستان آبیک، رضا گروسی سرپرست دفتر امور شهری و شوراهای استانداری و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی در فرهنگسرای باران این شهرستان برگزار  شد.

  سید محمد حسینی، سرپرست فرمانداری شهرستان آبیک در این مراسم اظهار کرد: تمام مسئولان در هر کسوتی وظیفه خدمت رسانی به مردم را دارند و شهردار نیز از این قاعده مستثنی نیست.

  وی افزود: اعضا شوراهای شهر با رای مستقیم مردم انتخاب می‌شوند و اعضا نیز بعنوان نمایندگان مردم شهردار را انتخاب می‌کنند، بنابراین شهردار هم منتخب مردم است.

  سرپرست فرمانداری آبیک ابراز کرد: شهردار باید به عنوان منتخب مردم  پاسخگوی مطالبات شهروندان باشد.

  حسینی با بیان اینکه با عملکرد صادقانه میتوان اعتماد شهروندان را در مدیریت شهری جلب کرد، افزود: مطالبات مردم مشخص و روشن است، عملکرد شهرداری نیز باید روشن باشد .

  وی اضافه کرد: در مدیریت محلی اولین شاخصه مدیریت جذب مشارکت مردمی است و اگر مدیری بتواند در حوزه مدیریتی خود از  ظرفیت مشارکت مردم استفاده نماید قطعاً موفق خواهد شد.

  سرپرست فرمانداری آبیک با بیان اینکه که پاسخگویی به مردم یکی از مولفه‌های رعایت حقوق شهروندی است، تصریح کرد: مسئولین در حوزه کاری خود موظف هستند به تمامی افراد جامعه  پاسخگو باشند.

  وی ابراز کرد: شهر آبیک در حوزه مدیریت شهری در طی سال‌های گذشته  دچار مشکلات و نوساناتی شده است، که تشنه مدیریت و برنامه صحیح است.

  حسینی در پایان خاطرنشان کرد:  امیدواریم شهردار جدید در تمامی حوزه‌های خدمات شهری و اقتصادی بتواند گذشته را جبران کند و شاهد رونق و پیشرفت این شهر باشیم.

  گفتنی است؛ با حکم عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین از خدمات علیرضا انصاری شهردار سابق تجلیل و سعید آگشته بعنوان شهردار جدید شهر آبیک معرفی شد.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  − سه = 5