گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۰۷/۱۵ - ۱۲:۵۶


  سرپرست دفتر امور شهری استانداری قزوین:
  هوای آلوده علت اصلی عدم توسعه و پیشرفت آبیک است/ تکریم مردم شاخصه اصلی مدیریت شهری سرپرست دفتر امور شهری و شوراهای استانداری قزوین گفت: هوای آبیک سبب عدم پیشرفت این شهر شده است و تا به امروز مدیران راه حل درستی برای برون رفت از مشکلات این آلودگی‌ها نداشتند.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک، رضا گروسی سرپرست دفتر امور شهری و شوراهای استانداری قزوین ظهر امروز(شنبه) در آئین تودیع و معارفه شهردار آبیک که در فرهنگسرای باران این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: شورای اسلامی شهر آبیک با تخصص‌های اعضای شورای شهر در برگیرنده تمام حوزه‌های تخصصی نیاز یک شهر را شامل شده است.

  وی افزود: عصاره همه تخصص‌ها مدیریت شهری در مسیر رو به رشد و در راستای خدمت به مردم در مجموعه شورای شهر آبیک مشاهده می‌شود.

  سرپرست دفتر امور شهری و شوراهای استانداری قزوین تصریح کرد: در حوزه مدیریت شهری همه امکانات باید برای تمامی شهروندان در همه زمینه های فرهنگی، بهداشتی، اجتماعی و رفاهی فراهم شود.

  گروسی با بیان اینکه این دیدگاه در مدیریت شهری نیازمند شهردار و مدیری توانمند است، افزود: با معارفه آگشته به عنوان شهردار جدید آبیک این شهر روزهای خوبی را در حوزه شهری خواهد دید.

  وی ابراز کرد: هر آنچه معضل شهر آبیک است در زمین نیست بلکه تمام معضلات این شهرستان ناشی از هوای آلوده آبیک است.

  این مسئول با اشاره به عدم پیشرفت و توسعه شهر آبیک افزود: هوای آبیک سبب عدم پیشرفت این شهر شده است و تا به امروز مدیران راه حل درستی برای برون رفت از مشکلات این آلودگی‌ها نداشتند.

  وی اضافه کرد: ریزگردهای دشت الله آباد و ریزگردهای کارخانه سیمان آبیک که متاسفانه برخلاف قوانین زیست محیطی است، سبب آلودگی این شهر شده است.

  سرپرست دفتر امور شهری و شوراهای استانداری قزوین با بیان اینکه مدیران شهر آبیک به دنبال حل مشکل باشند، اذعان کرد: هنر در ارائه توانمندی شخصی خود مدیران باشد نه اینکه دیگران را به پایین بکشیم تا خود به بالا برویم.

  وی افزود: عصاره و چکیده همه فصول مدیریت شهری در کشور ما تکریم مردم به معنای واقعی کلمه است، همین شاخصه در شهرستان آبیک حل شود تمام مشکلات اشتغال و اجتماعی حل خواهد شد.

  گروسی اضافه کرد: ایمان و اعتقاد به مشارکت مردم در حوزه مدیریت شهری سبب خواهد شد هیچ یک از مشکلات مدیریت شهری پیش نیایید.

  وی اظهار کرد: مدیران شهر خود اتکایی و خود کفایی با امکانات و داشته های مردمی را در اولویت کار خود قرار دهند و با مردم با زبان شفافیت صحبت کنند.

  سرپرست دفتر امور شهری و شوراهای استانداری قزوین در پایان خاطرنشان کرد: اتکا به توانمندی‌های و داشته های شهر و شهرداری و شهروندان غنی یکی از  موارد توجه به اقتصاد مقاومتی در حوزه مدیریت شهری است.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  + 6 = هفت