گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۰۷/۱۳ - ۰۸:۲۱


  مسئول انجمن سینمای جوان آبیک:
  دهمین سوگواره عکس “ردپای خورشید”برگزار می‌شود مسئول انجمن سینمای جوان شهرستان آبیک از برگزاری دهمین سوگواره عکس"ردپای خورشید" در سطح استانی خبرداد.

  مهران محمدی، مسئول انجمن سینمای جوان شهرستان آبیک در گفت وگو با خبرنگار فرهنگ و هنر نگاه آبیک اظهار کرد: دهمین سوگواره عکس محرم با عنوان”ردپای خورشید” در شهرستان آبیک  برای اولین بار در سطح استانی برگزار خواهد شد.

  وی با اشاره به اهداف برگزاری این جشنواره عنوان کرد: گسترش فرهنگ و تمدن ایرانی ایرانی اسلامی به ویژه فرهنگ و هنر عاشورایی در سطح جامعه، تحکیم پیوند بین دین ، هنر و رسانه با معرفی و به تصویر کشیدن صحنه‌های عزاداری در نقاط مختلف کشور ، تشویق و کمک به ارتقا و معرفی عکاسان جوان و آماتور از اهداف برگزاری این جشنواره است.

  مسئول انجمن سینمای جوان شهرستان آبیک بیان کرد: دهمین سوگواره عکس محرم در دو بخش موبایل و دوربین عکاسی برگزار می‌شود.

  محمدی افزود: علاقه مندان می‌توانند آثار خود را بر روی سی دی تا پایان ماه محرم به انجمن سینمای جوان شهرستان آبیک ارسال کنند.

  وی تشریح کرد: شرکت کنندگان مشخصات خود شامل : نام و نام خانوادگی ، سن ، تحصیلات ، نشانی دقیق و شماره ثابت وتلفن  همراه با فرمت word به همراه آثار ارسال کنند.

  مسئول انجمن سینمای جوان شهرستان آبیک اضافه کرد: حجم فایل ارسالی عکس‌ها در بخش موبایل حداقل ۱ مگابایت و در بخش دوربین عکاسی حداقل ۳۰۰۰ پیکسل در ضلع بزرگ و با فرمت JPG و وضوح DPI300 باشد.

  وی افزود: نامگذاری عکس‌ها برای دو بخش دوربین و موبایل جداگانه و با پسوند D برای دوربین و MOB برای بخش تلفن همراه انجام شود.

  این مسئول ابراز کرد : جوایز در دو بخش اهدا خواهد شد و از  ۳ نفر برگزیده در بخش عکاسی با تلفن همراه و ۳ نفر برگزیده در بخش عکاسی با دوربین در پایان جشنواره تجلیل خواهد شد.

  محمدی در پایان خاطرنشان کرد: پس از داوری آثار برگزیده در گالری فرهنگسرای باران به نمایش گذاشته خواهد شد.
  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  3 × نُه =