گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۰۷/۲ - ۱۵:۴۹


  امام جمعه آبیک:
  اداره ارشاد خط مقدم فرهنگ سازی در جامعه است امام جمعه شهرستان آبیک گفت: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در خط مقدم فرهنگ سازی، رشد و پروا دادن به مردم قرار دارد، مردم باید به دنبال این اداره حرکت کنند.

  به گزارش خبرنگار فرهنگ و هنر نگاه آبیک، حجت الاسلام سید ابوتراب موسوی امام جمعه شهرستان آبیک ظهر امروز(یکشنبه) در مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آبیک که در فرهنگسرای باران برگزار شد، اظهار کرد: همه  افراد در جامعه باید فریضه امر به معروف و نهی از منکر را انجام دهند اما مسؤولان دولتی  بیشتراز همه در اجرای این امر وظیفه دارند.

  وی افزود: امام علی (ع) فرمودند: امر به معروف و نهی از منکر را ترک نکنید که در غیر این صورت اشرار بر شما مسلط می‌شوند و هرچه دعا ‌کنید، مستجاب نمی‌شود.

  امام جمعه آبیک با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در جمع خبرگان رهبری بیان کرد: امام خامنه‌ای فرمودند: سخنان سخیف، زشت، ابلهانه و غیرواقعی رئیس‌جمهور آمریکا در مجمع عمومی سازمان ملل ناشی از زبونی، درماندگی و سبک مغزی است و نباید به حساب قدرت آنان گذاشت.

  موسوی با بیان اینکه این سخنان بیانگر سبک مغزی و درماندگی رئیس جمهور آمریکاست، ابراز کرد: دولتمردان آمریکا و اسرائیل اگر سخنی بر علیه جمهوری اسلامی ایران میزنند از روی عصبانیت و ناراحتی است چرا که به اهداف خود نرسیدند.

  وی با بیان اینکه آمریکا و اسرائیل به اهداف خود در غرب آسیا و نابودی جمهوری اسلامی ایران نرسیدند، تصریح کرد: ما نمی‌خواهیم به دور خود دیوار بکشیم اما باید در برابر اشرار و دزدان ایستادگی کنیم.

  امام جمعه شهرستان آبیک افزود: همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند ما نمی خواهیم  با دنیا  قطع رابطه کنیم بلکه نباید پای قدرت خود را با عصای بیگانگان عوض کنیم.

  وی تاکید کرد: : فتنه خط قرمز نظام است و تمام مسئولان باید فتنه را خط قرمز خود بدانند.

  موسوی بیان کرد: اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قزوین از  اداره فرهنگ و ارشاد شهرستان آبیک حمایت جدی داشته باشند.

  وی افزود: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی آبیک دست خالی است و برای پیشرفت و فعالیت فرهنگی نیاز به امکانات دارد، مسئولان اداره کل آنچه در توان دارند و قانون اجازه می‌دهد در اختیار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان آبیک قرار دهند.

  امام جمعه شهرستان آبیک در پایان خاطرنشان کرد: اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در خط مقدم فرهنگ سازی، رشد و پروا دادن به مردم قرار دارد، مردم باید به دنبال این اداره حرکت کنند.

  وی در پایان از زحمات اسماعیل اوسطی تقدیر و تشکر کرد و برای کریم الله زرگر آرزوی موفقیت کرد.
  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  + 5 = چهارده