گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۰۶/۲۲ - ۱۴:۲۶


  معاون سیاسی استاندار قزوین:
  فلسفه وجود دولت تحقق خواسته‌های مردم است معاون سیاسی استاندار قزوین بیان کرد: فلسفه وجود دولت تحقق خواسته‌های مردم است، زیرا مردم در انتخابات‌های مختلف روش مدیریت کشور را انتخاب می‌کنند.

  به گزارش خبرنگار سیاسی نگاه آبیک؛ سید سعید شاهرخی معاون سیاسی استاندار قزوین ظهر امروز(چهارشنبه) در جلسه تودیع و معارفه فرماندار شهرستان آبیک در سالن جلسات فرمانداری آبیک اظهار کرد: فلسفه وجود همه مدیران در مسئولیت‌ها خدمت به مردم است، مردمی که صاحبان اصلی نظام هستند و در تمام مراحل شکل گیری انقلاب حضور جدی داشتند.
  وی افزود: مردم از ابتدای انقلاب با هدایت‌های رهبر معظم انقلاب پشتیبان انقلاب و نظام بودند و تا به امروز عامل اقتدار و عزت کشور شدند.
  این مسئول بیان کرد: با توجه به نقش و اهمیت حضور آنها در مقاطع مختلف، مدیران وظیفه دارند در جهت تحقق خواست و رفع نیازهای مردم و حفظ ارزشهای انقلاب قدم برداریم.
  وی با اشاره به اینکه پاسداری از آرمان‌های انقلاب و امام راحل وظیفه همه مسئولان است، اذعان کرد: فلسفه وجود دولت تحقق خواسته‌های مردم است، زیرا مردم در انتخابات‌های مختلف روش مدیریت کشور را انتخاب می‌کنند.
  معاون سیاسی استاندار قزوین عنوان کرد: ما باید با اقدام و عمل پاسخگوی اعتماد مردم باشیم، خوشبختانه در استان فعالیت‌های بزرگی در حوزه اقتصادی، اجتماعی و سیاسی صورت گرفته است.
  وی بیان کرد: در حوزه سیاسی انسجام و تعامل خوبی بین گروه‌های مختلف برقرار است و احزاب به راحتی به فعالیت‌های خود مشغول هستند و نِمود این موضوع را با حضور ۸۳ درصدی مردم در انتخابات شاهد بودیم.
  شاهرخی در پایان تصریح کرد: در شهرستان آبیک با تلاش فرماندار از شهرستان‌های فعال و پیشرو در استان است و در این جلسه از خدمات فرماندار تشکر کرده و آقای حسینی معاون فرماندار آبیک را برای ادامه کار به عنوان سرپرست فرمانداری آبیک معرفی می‌کنیم.

  انتهای پیام

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  + 7 = ده