گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۰۶/۴ - ۱۴:۴۳


  در سومين روز از هفته دولت؛
  ۱۲ پروژه عمرانی و بهداشتی در شهرستان آبیک افتتاح و راه اندازی شد در سومین روز از هفته دولت با حضور علی فرخزاد معاون عمرانی استاندار قزوین و مسئولین اجرایی شهرستان آبیک ۱۲ پروژه با اعتبار بالغ بر ۱۳۹ میلیون و ۹۲۱ هزار ریال در این شهرستان به بهره‌برداری رسید.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک، در سومین روز از هفته دولت با حضور علی فرخزاد معاون عمرانی استانداری قزوین، علی رحمانی فرماندار آبیک و مسئولین اجرایی شهرستان آبیک  ۱۲ پروژه با اعتبار بالغ بر ۱۳۹ میلیون و ۹۲۱ هزار ریال در این شهرستان به بهره‌برداری رسید.

  برنامه‌های سومین روز از هفته دولت با افتتاح پروژه گازرسانی به واحد تولیدی ذرت طلایی واقع در شهرک صنعتی کاسپین یک آغاز و به صورت نمادین ١۴ پروژه گازرسانی به مراکز صنعتی و تولیدی در شهرک های صنعتی کاسپین ١ و ٢  آبیک با اعتباری بالغ بر دو میلیارد و یکصد میلیون ریال افتتاح شد.

  در ادامه معاون عمرانی استانداری قزوین و مسئولین شبکه بهداشت ودرمان شهرستان آبیک با حضور در روستای ناصرآباد واقع در بخش مرکزی آبیک از خانه پزشک در مرکز خدمات جامع سلامت روستایی ناصرآباد با اعتباری بالغ بر چهارصد میلیون ریال بهره برداری کردند.

  همچنین دو واحد خانه پزشک در مرکز خدمات جامع سلامت شهری شماره ١ بیاضیان با اعتباری بالغ بر هشتصد میلیون ریال افتتاح شد.
  افتتاح مرکز خدمات جامع سلامت شهری شماره ٢ و پایگاه سلامت رحمت آباد با اعتباری بالغ بر چهار میلیارد ریال از دیگر پروژه‌های  بهداشتی و درمانی این شهرستان بود که با حضور مسئولین و مردم به بهره‌برداری رسید.

  در ادامه برنامه‌های سومین روز از هفته دولت فرخزاد معاون عمرانی استانداری قزوین، خانپور مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان و مسئولین اجرایی شهرستان آبیک  شرکت پایاب پلیمر روشان با اعتباری بالغ بر سی میلیارد ریال و اشتغال زایی ١٨ نفر واقع در شهرک صنعتی کاسپین ٢ آبیک را افتتاح کردند.

  افتتاح طرح توسعه  از ١٣٠٠ راس مولد شیری به ٣٠٠٠ راس  شرکت کشت و صنعت یوشوند با اشتغال ۴٠ نفر و اعتباری بالغ بر ۷۰ میلیون ریال و اجرای ۳۰۰ هکتار آبیاری تحت فشار در این شرکت از دیگر برنامه‌های سومین روز از هفته دولت بود.

  همچنین فرخزاد معاون عمرانی استانداری قزوین به همراه مسئولین شهرستان با حضور در منزل جانباز مرحوم اصغر مهرعلیان با خانواده این جانباز دیدار و گفت وگو کردند.

  در ادامه مسئولین با حضور در شهرک قشلاق از توابع بخش مرکزی شهرستان آبیک ۳ پروژه زیرسازی و آسفالت ، جدول گذاری و دیوارکشی آرامستان شهرک قشلاق بااعتباری سه میلیارد و شش صد  میلیون ریال را افتتاح کردند.

  در پایان با همت کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان آبیک  یک باب مسکن مددجویی به نمایندگی از ۲۰ واحد احداثی در شهر آبیک با حضور فرخزاد معاون عمرانی استاندار قزوین و مسئولین شهرستان افتتاح شد.

  انتهای پیام

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  2 + = هشت