گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۰۴/۸ - ۰۸:۱۶


  مدیرکل راهداری قزوین خبرداد:
  ثبت بیشترین تردد در محور قزوین به آبیک در ایام تعطیلات عید فطر مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین گفت: بیشترین میزان ترافیک در تعطیلات عید فطر در پنجم تیرماه درآزاد راه آبیک به قزوین با ۱۳۸ هزار و ۹۸۶ وسیله نقلیه در ساعت به ثبت رسید.

  افشین پیرنون، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین درگفت وگو با خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک اظهار کرد:استان قزوین بدلیل قرار گرفتن در محور چند استان کشور در تعصیلات از بیشترین حجم ترافیک در جاده ها برخوردار است.

  وی گفت: سرعت متوسط تردد در شبکه راههای استان حدود ۸۴.۵ کیلومتر در ساعت ثبت شده که بیشترین سرعت در این مدت با ۹۹.۸ کیلومتر در ساعت مربوط به آزاد راه زنجان به قزوین است.

  پیرنون تصریح کرد: بیشترین میزان ترافیک در سه روز تعطیلات عید سعید فطر در روز پنجم تیرماه در مسیر آزاد راه آبیک به قزوین با ثبت تردد ۱۳۸ هزار و ۹۸۶ وسیله نقلیه و کمترین نرخ جریان ترافیک با ۱۴۴ تردد وسیله نقلیه در ساعت مربوط به محور قدیم قزوین به رشت است.

  حدود ۳ میلیون خودرو از جاده های استان قزوین عبور کردند

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین اظهارداشت: در ایام تعطیلات عید فطر حدود ۲ میلیون و۹۹۲ هزار و ۸۵۳ وسیله نقلیه در جاده های استان قزوین تردد کردند.

  پیرنون گفت: دستگاه های تردد شمار نصب شده در جاده های استان قزوین اطلاعات مربوط به تمامی فعالیت و رفتارهای رانندگان راشامل سرعت وسبقت غیرمجاز، رعایت نکردن فاصله طولی باوسایل نقلیه عبوری جلویی در محورهای مواصلاتی استان را ثبت می کنند و با رانندگان متخلف اعمال قانون می شود.

  وی اضافه کرد: اطلاعات دریافتی از ۴۶ سامانه تردد شمار برخط راهها در محورهای مواصلاتی استان قزوین، آمار تردد ثبت شده در تعطیلات عید فطر امسال ۲ میلیون و ۹۹۲  هزار ۸۵۳ وسیله نقلیه است.

  پیرنون تصریح کرد: ترددهای ثبت شده در محورهای مواصلاتی استان قزوین در روز یکشنبه چهارم تیرماه تعداد ۹۷۴ هزار و۱۶ دستگاه خودرو است که ۲۵۲ هزار و ۲۱۶ دستگاه در آزادراههای استان ثبت شده و ۷۲۱ هزار و ۸۰۰ دستگاه در سایر محور ها بوده است.

  وی اضافه کرد: در روز دوشنبه پنجم تیرماه نیز یک میلیون و ۱۳۹ هزار دستگاه خودرو از راههای استان عبور کردند که تعداد ۲۸۲ هزار و ۶۳۶ مورد مربوط به آزاد راههای استان و ۸۵۷ هزار و ۷۴ خودرو در سایر محورها ثبت شده است.

  پیرنون یادآورشد: همچنین در روز سه شنبه ۶ تیر ماه تعداد ۸۷۹ هزار و ۱۲۷ دستگاه خودرو در راههای استان تردد کردند که تعداد ۲۲۴ هزار و ۶۲۰ دستگاه خودرو در آزاد راهها و ۶۵۴ هزار و ۵۰۷ دستگاه خودرو در سایر محورها تردد کردند.

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قزوین اضافه کرد: متوسط نرخ جریان ترافیک تعداد کل خودروهایی که در یک ساعت در یک مسیر تردد می کنند در راههای مواصلاتی استان معادل ۹۲۹ وسیله نقلیه در ساعت بوده است.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  4 − = دو