گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۰۴/۴ - ۱۱:۱۲


  سرپرست اداره کار آبیک:
  ۸۷۰ نفرساعت آموزشی ایمنی در شهرستان آبیک برگزار شد سرپرست اداره تعاون کار و رفاه اجتماعی از برگزاری ۸۷۰ نفر ساعت آموزشی در شهرستان آبیک خبر داد.

  حسین بابایی، سرپرست اداره تعاون کارورفاه اجتماعی شهرستان آبیک در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک اظهار کرد: سال گذشته ۸۷۰ نفر ساعت آموزشی ایمنی در شهرستان آبیک گذراندند.

  وی تصریح کرد: این اداره با رویکرد ارتقای ایمنی و سالم سازی محیط کار، این دوره ها را برای حوزه های صنعت، خدمات وکشاورزی برگزار کرده است.

  سرپرست اداره تعاون کاررو رفاه اجتماعی شهرستان آبیک عنوان کرد: به همت بازرسان کار شهرستان، کارشناسان و مربیان حفاظت فنی و بهداشت کار شهرستان آبیک از ابتدای سال تا کنون ۶۰ نفر ساعت آموزشی درسال ۹۶ نیز برای جامعه هدف برگزار شده است.

  بابایی با اشاره به بخشنامه مقام عالی وزارت در خصوص ارتقاء بازرسی و ایمنی کار و تاکید ایشان بر توسعه فرهنگ ایمنی و شرایط کار مناسب افزود: اجرای دوره های آموزش مؤثر و متناسب با نیازهای واحدهای اقتصادی شهرستان از برنامه های پیش بینی شده در آبیک ست.

  وی در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم ارتقای فرهنگ ایمنی کار در کارگاه های شهرستان و کاهش حوادث ناشی از کار را بیش از پیش فراهم کنیم.
  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  6 − = پنج