گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۰۴/۶ - ۰۹:۳۶


  مدیر جهادکشاورزی آبیک:
  ظرفیت سیلوهای شهرستان آبیک به ۶۵ هزار تن افزایش یافت مدیرجهاد کشاوری شهرستان آبیک گفت: با ساخت یک باب سیلوی جدید در این شهرستان ظرفیت سیلوهای شهرستان به ۶۵ هزار تن افزایش یافت.

  بیژن لطفی، مدیرجهاد کشاورزی شهرستان آبیک در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک خبرداد: با ساخت یک باب سیلوی جدید در این شهرستان ظرفیت سیلوهای شهرستان به ۶۵ هزار تن افزایش یافت.
  وی افزود: با احداث این سیلو۳۰ هزار تنی ظرفیت سیلوهای شهرستان آبیک به ۶۵ هزار تن افزایش یافت.

  رئیس جهاد کشاورزی شهرستان آبیک تصریح کرد: در حال حاضر این شهرستان دارای ۲ سیلوی ۳۰ هزارتنی و یک سیلوی ۵ هزار تنی است که همه ساله ۶۰ الی ۷۰ درصد کل گندم شهرستان خریداری می کرد و مابقی محصول به شهرستان ها یا استان البرز تحویل داده می شد.

  لطفی عنوان کرد: با احداث این سیلوی جدید ظرفیت تحویل گندم در سال جاری به ۶۵ هزارتن خواهد رسید.

  وی در ادامه اضافه کرد: با درنظر گرفتن توانایی و سهمیه ارسال مستقیم این سه مرکز خرید (حداقل هرکدام ۵ هزار تن) ظرفیت خرید گندم شهرستان تا میزان ۸۰ هزار تن قابل افزایش است.

  مدیرجهاد کشاوری شهرستان آبیک در پایان خاطرنشان کرد: این میزان ظرفیت خرید گندم ایجاد شده علاوه بر برطرف کردن بخشی از مشکلات کشاورزان در هنگام برداشت محصول و تسهیل وتسریع خرید و جمع آوری محصول، تاثیر بسیار زیادی در جلوگیری از خروج گندم تولیدی استان خواهد داشت.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  4 × هفت =