گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۰۴/۲ - ۱۵:۰۰


  امام جمعه آبیک:
  موشک‌های سپاه سیلی محکمی به گوش اربابان داعش بود امام جمعه شهرستان آبیک گفت: با توجه به اقدامات تروریستی اخیر داعش در ایران سپاه انقلاب اسلامی سیلی سختی به گروه‌های تروریستی و داعش زد که گوش اربابانش اسرائیل و آمریکا درد گرفت.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک، حجت‌الاسلام سیدابوتراب موسوی امام جمعه شهرستان آبیک در خطبه‌های نماز جمعه این هفته که در مسجد ولیعصر (عج) آبیک برگزار شد، با اشاره به روز جهانی قدس اظهار کرد: روز قدس، روز همبستگی بین المللی اسلامی علیه مستکبرین است.

  وی با اشاره به اینکه روز قدس روز زوال بی تفاوتی‌هاست، اضافه کرد: روز جهانی قدس روز اعلام حمایت کشورهای اسلامی با ملت‌های مظلوم و مقابله با آمریکا و ایادی مستکبر است.

  امام جمعه شهرستان آبیک با اشاره به اوصاف روز قدس بیان کرد: روز قدس فقط متعلق به ملت مظلوم فلسطین نیست بلکه روز بیداری اسلامی و احتزاز پرچم بیرق اسلام در سراسر جهان است.

  وی افزود: مستکبران از اول تاریخ از اسلام سیلی خوردند و برای انتقام از اسلام و مسلمین غده نفاق را در قلب جهان اسلام کاشته اند و در صدد بلعیدن کشورهای اسلامی هستند.

  موسوی تصریح کرد: اسلام هسته فروپاشی مستکبران را نشانه گرفته و مستکبران نیز با هزینه‌های هنگفت درصدد حفظ حکومت و گسترش خود هستند اما نمیتوانند و همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند اسرائیل ۲۵ سال آینده را نخواهد دید.

  وی با اشاره موشک باران مواضع داعش در سوریه تصریح کرد: با توجه به اقدامات تروریستی اخیر داعش در ایران سپاه انقلاب اسلامی سیلی سختی به گروه‌های تروریستی و داعش زد که گوش اربابانش اسرائیل و آمریکا درد گرفت.

  وی با اشاره به فرا رسیدن هفته قوه قضائیه اذعان کرد: قوه قضائیه ضامن اقامه عدل و صحت عمل مسئولین است.

  خطیب جمعه شهرستان آبیک اضافه کرد: کارآمدی دستگاهای اجرایی کشور در گرو کارآمدی دستگاه قضا است با نظارت قوه قضاییه مسئولین دولتی درست عمل خواهند کرد.

  وی در ادامه افزود: جایگاه دستگاه قضا در کشور باید حفظ و تقویت شود.

  موسوی با اشاره به تعداد پرونده‌های تشکیل شده در دادگستری شهرستان آبیک عنوان کرد: رئیس دادگستری شهرستان آبیک اعلام کرد که ۲۵ هزار پرونده در این شهرستان تشکیل شده که با توجه به جمعیت این شهرستان این تعداد پرونده مصیبت است.

  وی افزود: گذشت در بین مردم بسیار کم شده و همین امر سبب ایجاد اختلاف و درگیری خواهد شد.

  امام جمعه شهرستان آبیک در پایان با اشاره به عید سعید فطر خاطرنشان کرد: پرداخت زکات فطره نشانه قبولی روزه است و از مردم روزه دار تقاضا داریم در پرداخت زکات فطره با کمیته امداد امام خمینی همکاری کنند.
  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  × شش = 24