گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۰۳/۲۹ - ۱۳:۱۲


  با انتشار شایعه‌ای؛
  سپرده گذاران آبیکی مقابل موسسه ثامن این شهر تجمع کردند با انتشار شایعه ورشکسته شدن موسسه مالی اعتباری ثامن الائمه، مردم در مقابل شعبه این موسسه در آبیک تجمع کردند.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک، انتشار خبری تایید نشده در برخی سایت‌ها و کانال‌های خبری مبنی بر ادغام موسسه اعتباری ثامن و بانک مهر اقتصاد در موسسه اعتباری کوثر و تشکیل بانک کوثر، سپرده‌گذاران موسسه ثامن را نگران کرده است؛ این نگرانی موجب هجوم سپرده‌گذاران به شعب برای دریافت سپرده شده است.

  همچنین مردم شهرستان آبیک نیز برای برداشت سپرده های خود در مقابل شعب این موسسه تجمع کنند.

  جمعی از سپرده گذاران استان البرز برای خارج کردن سپرده های خود راهی آبیک شدند و در مقابل شعب این موسسه تجمع کردند.

  با انتشار این شایعه در استان البرز و ناتوانی شعب شهرستان های این استان در باز پس دادن پولهای مردم ، تعدادی از سپرده گذاران این استان با مراجعه به شهرهای استان قزوین از جمله آبیک باعث ترغیب و تجمع سپرده گذاران این شهر برای خارج کردن پول خود از این موسسه شده اند.

  دادستان قزوین: سپرده‌گذاران موسسه اعتباری “ثامن”خویشتنداری کنند

  حجت الاسلام و المسلمین صادقی نیارکی دادستان قزوین با اشاره به تجمع سپرده‎گذاران موسسه اعتباری ثامن در مقابل شعب های این موسسه گفت: موضوع از طریق مرکز توسط مسئولین در حال پیگیری است و هیچ گونه مشکلی برای سپرده گذاران این موسسه به وجود نخواهد آمد.

  وی افزود: متاسفانه ازدحام جمعیت سپرده‎گذاران شعب موسسه اعتباری ثامن منجر به بروز مشکلاتی شده چرا که با این حجم مراجعه بانکها قادر به پرداخت یکجای وجوه مردم نیستند.

  این مسئول ادامه داد: از سپرده گذاران موسسه اعتباری ثامن تقاضا می‌شود حسب نیاز به شعب موسسه مراجعه و از خدمات آن استفاده کنند و خویشتنداری کنند.

  دادستان قزوین در پایان خاطرنشان کرد: سپرده گذراران نگران نباشند چرا که موضوع از طریق مرکز توسط مسئولین مربوطه در حال پیگیری است و به زودی مشکل حل می‌شود و موسسه در یکی از شعب بانک‌ها تجمیع و ادغام خواهد شد.

  انتهای پیام/
  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  پنج × 9 =