گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۴:۵۳


  رئیس دادگستری آبیک:
  رابطه با رژیم صهیونیستی ننگی بر پیشانی کشورهای عربی است رئیس دادگستری شهرستان آبیک گفت: متاسفانه برخی کشورهای عربی تعصب اسلامی و عربی ندارند و برای نابودی ملت مظلوم فلسطین با رژیم صهیونیستی همسو و هم پیمان شده‌اند.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک، آیت الله بنی هاشم رئیس دادگستری شهرستان آبیک در جلسه ستاد برگزاری روز قدس که ظهر امروز(یکشنبه) در سالن اجتماعات فرمانداری آبیک برگزار شد، اظهار کرد: روز قدس امسال متفاوت ترین روز قدس از اول انقلاب تاکنون است.
  وی افزود: محور غربی، عربی و عبری کمر همت را بسته‌اند، تا بنیان و ریشه فلسطین را نابود کنند.
  رئیس دادگستری شهرستان آبیک با بیان اینکه رابطه با رژیم صهیونیستی ننگی بر پیشانی کشورهای عربی است، تصریح کرد: متاسفانه برخی کشورهای عربی تعصب اسلامی و عربی ندارند و برای نابودی ملت مظلوم فلسطین با رژیم صهیونیستی همسو و هم پیمان شده‌اند.

  بنی‌هاشمی اذعان کرد: رژیم غاصب صهیونیستی هدف نابودی ملت مسلمان فلسطین و غصب سرزمین فلسطین را دارند.
  وی با اشاره به حضور پرشور مردم در راهپیمایی روز جهانی قدس تاکید کرد: مردم در سراسر کشور با حضور پرشور و پررنگ خود نقشه دشمنان و مستکبران جهانی را نقش برآب خواهند کرد.

  این مسئول با اشاره به تحرکات اخیر تروریستی در کشور عنوان کرد: دشمنان با این چنین اقدامات قصد ایجاد رعب و وحشت  در بین مردم هستند اما ملت ایران با شجاعت و قدرت در مقابل این چنین اقدامات خواهد ایستاد.
  رئیس دادگستری شهرستان آبیک با اشاره به حفظ امنیت کشور اذعان کرد: نیروهای امنیتی، نظامی و انتظامی در کشور با تمام قوا از کشور حراست می‌کنند تا مردم و امنیت کشور از توطئه دشمنان تکفیری و داعشی در امان باشند.
  بنی هاشمی با اشاره به هفته قوه قضائیه اعلام کرد: هفته قوه قضاییه از یک تیرماه آغاز و تا ۷ تیر ماهرسال جاری ادامه خواهد داشت.
  وی اضافه کرد: برنامه‌های مختلفی برای این هفته برنامه ریزی شده است که از طریق رسانه‌ها به مردم عزیز اطلاع رسانی خواهد شد.
  این مسئول در پایان خاطر نشان کرد: روز جمعه (۲تیرماه سال جاری) و روز جهانی قدس در نماز جمعه پیش از خطبه‌ها سخنرانی به مناسبت هفته قوه قضاییه انجام خواهد شد.
  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  6 + نُه =