گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۰۳/۲۸ - ۱۳:۳۳


  جانشین فرمانده سپاه آبیک:
  انقلاب اسلامی محور مقاومت و مبارزه با استکبار جهانی است جانشین فرمانده سپاه ناحیه امام صادق شهرستان آبیک گفت: جمهوری اسلامی ایران به عنوان محور مقاومت و بزرگترین حامی جریان مقاومت در سراسر جهان است.

  به گزارش خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک، سرهنگ شریف شهبازی، جانشین فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج امام صادق (ع) شهرستان آبیک در جلسه ستاد برگزاری روز قدس که ظهر امروز(یکشنبه) در سالن اجتماعات فرمانداری آبیک برگزار شد، اظهار کرد: امروزه استکبار جهانی با هم‌پیمانان خود به ویژه اسرائیل غاصب و آل سعود در صدد ضربه زدن به اسلام هستند.
  وی افزود: مستکبران برای ضربه زدن به اسلام و ویژه جمهوری اسلامی ایران از هیچ اقدامی فروگذار نکردند و تمام تلاش خود را در این امر انجام می‌دهند.
  جانشین فرمانده سپاه ناحیه امام صادق(ع) آبیک در ادامه بیان کرد: دشمنان اسلام شاید در گذشته به صورت پنهانی با مسلمانان  مبارزه می‌کردند اما با روی کار آمدن دولت ترامپ اسرائیل غاصب جری تر شده و به دنبال تغییر پایتخت خود در سرزمین‌های اشغالی فلسطین است.
  شهبازی تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران به عنوان محور مقاومت و بزرگترین حامی جریان مقاومت در سراسر جهان به ویژه مردم مظلوم فلسطین نقش بسزایی را در منطقه ایفا می‌کند.
  وی اضافه کرد: برگزاری روز جهانی قدس یکی از برنامه‌های مهم در سراسر کشور است که برای مقابله و مبارزه با استکبار جهانی برگزار می‌شود.
  این مسئول عنوان کرد: طبق سنوات گذشته سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تمام تلاش خود را برای حضور حداکثری و پرشور مردم  در مراسم راهپیمایی روز قدس انجام خواهد داد.
  وی با اشاره به اقدامات دستگاه‌های اجرایی شهرستان آبیک برای برگزاری روز قدس ابراز کرد: سازمان تبلیغات اسلامی شهرستان فضا سازی مناسب و لازم را برای گرامیداشت این روز بزرگ انجام دهد همچنین شهرداری امکانات لازم را برلی راهپیمایی روز قدس فراهم کند.
  شهبازی با اشاره به نقش ائمه جماعات در برگزاری روز جهانی قدس تاکید کرد: ائمه جماعات مساجد و حسینیه ها در سطح شهر و روستاها به تبیین اهداف امام خمینی(ره) و نامگذاری روز جهانی قدس بپردازند.
  وی افزود: سپاه ناحیه امام صادق شهرستان آبیک نیز تبلیغات لازم را در دعوت از مردم برای حضور حداکثری و پرشور در این راهپیمایی انجام خواهد داد و امکانات لازم را فراهم خواهد کرد.
  جانشین فرمانده سپاه ناحیه امام صادق(ع) آبیک در پایان یادآور شد: تمامی دستگاه‌های اجرایی شهرستان و روساس ادارات اقدامات و همکاری لازم را جهت حضور پرشور مردم با ستاد برگزاری روز جهانی قدس داشته باشند.

  تبیین اهداف امام خمینی(ره) در مبارزه با استکبار جهانی

  حجت الاسلام جانمحمدی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آبیک در این جلسه اظهار کرد: سازمان تبلیغات اطلاع رسانی های لازم را در خصوص نحوه برگزاری مراسم در هیات مذهبی و مساجد انجام خواهد داد.
  وی افزود: ائمه جماعات مساجد نیز به تبیین اهداف امام خمینی(ره) در مبارزه با  استکباران جهانی می‌پردازند.
  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  + 8 = نُه