گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۰۳/۲۷ - ۰۸:۰۸


  مدیرجهاد کشاورزی آبیک:
  ۱۸۰ میلیارد ریال تسهیلات به واحدهای کشاورزی آبیک پرداخت شد مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آبیک از پرداخت بیش از ۱۸۰ میلیارد تسهیلات رونق اقتصادی به واحدهای تولیدی بخش کشاورزی این شهرستان خبر داد.

  بیژن لطفی، مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آبیک در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک اظهار کرد: بیش از ۱۸۰ میلیارد تسهیلات رونق اقتصادی به واحدهای تولیدی بخش کشاورزی شهرستان آبیک پرداخت شد.
  وی در ادامه تشریح کرد: این تسهیلات در راستای طرح رونق اقتصادی دولت جهت خروج از رکود و راه اندازی واحد های تعطیل، نیمه فعال و نیمه تمام با پیشرفت فیزیکی بالای ۶۰ درصد پرداخت شد.

  مدیر جهاد کشاورزی شهرستان آبیک اضافه کرد:این میزان تسهیلات پرداخت شده به  ۳۷ واحد کشاورزی و دام و طیور و به دو صورت سرمایه در گردش و ثابت پرداخت شده است .

  لطفی تصریح کرد : کمیته نظارت بر  تسهیلات بهین یاب  با همکاری فرمانداری بر پیگیری نحوه هزینه کرد این تسهیلات  نظارت  داشته و از تمام طرح های کشاورزی که موفق به دریافت تسهیلات شده اند، بازدید و گزارش های مربوطه  به مسئولین ارجاع شده است .

  این مسئول در پایان خاطر نشان کرد: بانک‌های استان نیز علاوه بر تسهیلات طرح رونق اقتصادی(بهین یاب)، از محل منابع داخلی خود مبلغ ۶۵ میلیارد ریال تسهیلات به ۲۷ واحد کشاورزی و دامداری این شهرستان پرداخت کرده‌اند.
  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  7 − هفت =