گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۰۳/۲۰ - ۱۰:۲۲


  رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر قزوین:
  کشف ۲۰ کیلوگرم مواد مخدر در آبیک/ دو سوادگر مرگ دستگیر شدند رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان قزوین از کشف ۲۰ کیلوگرم موادمخدر در یک عملیات پلیسی و دستگیری دو سوداگر مرگ در در شهرستان آبیک خبر داد.

  سرهنگ بیژن خدایی، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قزوین  در گفت و گو با خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک  اظهار کرد: ماموران مبارزه با مواد مخدر استان با انجام اقدامات اطلاعاتی از فعالیت فردی در زمینه تهیه و توزیع مواد مخدر در استان مطلع و بلافاصله موضوع در دستور کار ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.

  این مقام انتظامی ادامه داد: ماموران با انجام تحقیقات و بررسی های لازم در جریان انتقال مقادیری مواد مخدر توسط این قاچاقچی با یک دستگاه خودروی «سمند» قرار گرفته و با همکاری پلیس آبیک به کنترل مسیر های ورودی پرداختند.

  وی افزود: ماموران در قالب سه تیم با انجام ایست و بازرسی و کنترل خودروهای عبوری خودروی سمند متعلق به قاچاقچی را با یک سرنشین شناسایی و دستور ایست صادر که قاچاقچیان به محض مشاهده پلیس متواری که ماموران در یک عملیات تعقیب و گریز خودرو را متوقف کردند.

  رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان اضافه کرد: در بازرسی ماموران از خودرو مقدار ۲۰ کیلو گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف و دو نفر در این خصوص دستگیر شدند.

  خدایی در پایان تصریح کرد: متهمان پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضایی معرفی و با صدور قرار مناسب روانه زندان شدند.

  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  1 + = سه