گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۰۳/۲ - ۰۸:۴۶


  رئیس اداره تبلیغات اسلامی آبیک خبرداد:
  آمادگی ۱۲۰ مسجد و حسینیه جهت استقرار مبلغین در ماه مبارک رمضان رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آبیک از آمادگی 120 مسجد و حسینیه جهت استقرار مبلغین در ماه مبارک رمضان خبر داد.

  حجت‌الاسلام محمد صادق جانمحمدی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان آبیک در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی نگاه آبیک با اشاره به فرا رسیدن ماه مبارک رمضان اظهار کرد: ۱۲۰ مسجد و حسینیه جهت استقرار مبلغین دینی در ماه مبارک رمضان به منظور تبلیغ و نشر و ترویج احکام و معارف الهی در شهرستان آبیک آماده شده است.

  وی با اشاره به اینکه تبلیغ احکام الهی شغل انبیاء است،گفت: اقامه نماز جماعت، بیان احکام و مسائل شرعی در راستای ارتقاء سطح آگاهی های مردم از اهم فعالیت‌های مبلغین در حوزه تبلیغ است.

  رئیس اداره تبلیغات اسلامی آبیک تصریح کرد : مبلغین دینی می توانند با برگزاری گفتمان‌های دینی در موضوعات متنوع و بیان احکام و معارف اسلامی و تشویق آحاد جامعه نقش بسزایی در راستای ارتقاء سطح آگاهی های آحاد جامعه به‌ویژه در حوزه های دینی،معرفتی و اجتماعی ایفا کنند.

  جانمحمدی در پایان خاطر نشان کرد: ایجاد فضای مناسب جهت امر تبلیغ دینی از اهم ضروریات است که با هماهنگی دهیاران و هیئت امنای مساجد شهرستان آبیک این امر در ماه مبارک رمضان امسال محقق خواهد شد.

  گفتنی است؛ ۱۲۰ مسجد و حسینیه پذیرای مبلغین دینی در ماه مبارک رمضان در شهرستان آبیک خواهند بود.
  انتهای پیام/

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  × 5 = پانزده