گزارش
گفتگو
یادداشت و مقاله
 • آرشیو اخبار

 • ۱۳۹۶/۰۳/۱۳ - ۰۹:۲۲


  به روایت مقام معظم رهبری/
  سیره امام خمینی(ره) در مجموعه مستند «عبد صالح خدا» مجموعه «عبد صالح خدا» با مضمون روایت خاطرات مقام معظم رهبری از سیره علمی و مبارزاتی امام خمینی (ره) از زبان ایشان تولید شده است.

  به گزارش سرویس اجتماعی نگاه آبیک، مجموعه مستند «عبد صالح خدا» بر اساس بیانات رهبر معظم انقلاب تدوین شده حاوی مطالبی که برخی از آنها تاکنون سابقه نشر نداشته‌اند برای نخستین بار از رسانه ملی پخش می‌شود.
  مجموعه مستند کوتاه «عبدصالح خدا» تولید مشترک گروه برنامه‌های تلویزیونی بسیج رسانه ملی و مرکز اسناد انقلاب اسلامی است که محمدرضا هراتی تهیه‌کنندگی آن را بر عهده داشته است.

  مجموعه «عبد صالح خدا» با مضمون روایت خاطرات مقام معظم رهبری از سیره علمی و مبارزاتی امام خمینی (ره) از زبان ایشان تولید شده است. این مجموعه در ۱۲ قسمت تولید شده و برای پخش در اختیار شبکه‌های رسانه ملی قرار داده شده است.

  در قسمت‌های این مجموعه مستند کوتاه خاطراتی از مقام معظم رهبری که بخشی از آن برای نخستین بار از سوی مرکز اسناد انقلاب اسلامی منتشر می‌شود پیرامون وجوه علمی، مبارزاتی، اخلاقی مردم گرایی و سلطه ستیزی امام خمینی (ره) آورده شده است.

  تشریح ابعاد علمی، اخلاقی، عرفانی و سیاسی شخصیت حضرت امام (ره) در کلام رهبر معظم انقلاب، بازخوانی نحوه ارتباط و آشنایی آیت الله خامنه‌ای با حضرت امام (ره)، زنده نگه داشتن نام و اندیشه‌های حضرت امام (ره) و حفظ و صیانت از ارزش‌های انقلاب اسلامی از جمله اهداف ساخت این مجموعه مستند کوتاه بوده است.

  ۱۴ خرداد سال گذشته یک قسمت از این کار به‌صورت آزمایشی تولید و پخش شده است.
  انتهای پیام /

  Print Friendly

  پاسخ دهید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


  + سه = 4